Mehmet Öz’den 5 Kilo Verdiren Mucize Diyet

Mehmet Öz’den 5 Kilo Verdiren Mucize Diyet

Dünyaca ünlü Türk Dr. Mehmet Öz, beslenme ve zayıflama üzerinde birçok çalışma yapmış bir doktor. Öz, kısa zamanda sağlıklı kilo vermek için önemli açıklamalar yaptı. Verdiği diyeti uygulayarak bir haftada 5 kiloya kadar kilo kaybetmek mümkün.  Bu diyet dünyada bir çok kilo problemi yaşayan insanlar tarafından uygulanmış, başarılı sonuçlar verdiği gözlemlenmiştir. Diyetlerin genel olarak doktor kontrolünde ve kişiye özel olması önerilir. Mehmet Öz tarafından verilen bu diyet reçetesi ise her türlü kilo problemi çeken insanlar için uygun bir diyet.

Kısa sürede, sağlıklı bir şekilde kilo vermek için uygulanan bu diyet nasıl uygulanıyor?

Öncelikle bilmeniz gereken,  verilen diyet listesindeki her öğün, bir hafta boyunca aynı şekilde uygulanacak.

Sabah:  Sabah kahvaltısınız verimli olması çok önemlidir.  Erken saatlerde yapılan kahvaltılar diyet programlarından çok daha iyi sonuçlar verir. Bu uyarıları göz önünde bulundurarak,

Kahvaltı olarak, 1 dilim kepek ekmeği, 1 adet meyve, 1  tatlı kaşığı çilek reçeli ve salatalık tüketiyoruz.

Öğlen: Öğle yemeği diyetlerde kesinlikle atlanmaması gereken bir öğündür. Öğlen yemeği olarak 4 köfte büyüklüğünde haşlanmış et, 1 dilim buğday ekmeği, bir kase yoğurt ve 1 adet domates tüketiyoruz. Yemek bittikten 10 dakika sonra şekersiz çay veya kahve içebilir, bu sayede sindiriminizi kolaylaştırabiliriniz.

Akşam: Akşam yemeği bu diyet için önemli bir öğündür. Bir dilim kızarmış ekmek ile sınırsız olarak yeşil salata tüketeceğiniz bu öğünde, bir bardakta ayran içebilirsiniz. Salataya az miktarda zeytinyağı ekleyebilirsiniz.

Doktor Mehmet Öz, yatmadan önce içilen bir bardak ıhlamurun bu diyet sayesinde size rahat bir uyku vereceğini  belirtiyor.

Vücudunuzun yakmış olduğu yağları ve toksinleri dışarı atabilmek amacıyla her gün 10 bardak kadar  su içmeye özen göstermelisiniz. Bu diyeti 1 hafta boyunca düzenli olarak uygularsanız, 1 hafta sonunda 5 kilo kadar kilo verdiğinizi göreceksiniz. Sağlıklı günler.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)