Yaz Aylarının En Gözde Güzellik Ürünleri

Yaz Aylarının En Gözde Güzellik Ürünleri

yaz-aylari-kozmetik-urunleriYaz ile birlikte daha fazla güneşe maruz kalırız. Özellikle plaj, deniz, havuz keyfi derken hem cildimizin hem de saçlarımızın farklı bir bakıma ihtiyacı olacaktır. Eğer siz de yaz aylarında daha güzel görünmek ve etkili bir güzelliğe kalıcı olarak sahip olmak istiyorsanız uzman tavsiyelerinde bazı ürünleri kullanmalısınız. Ancak en önemli güzellik faktörünün düzenli uyku ve beslenme olduğunu unutmamalısınız.

Yazın gelmesi ile deniz, güneş, kum gibi faktörler tüm vücudumuzu yıpratır. Huzurlu ve güzel görünecek bir tatil için ise güzellik ürünleri olarak; güneş kremi, vücut yağı, uygun fondöten, dudak parlatıcısı, yıpranan saçlar için sprey gibi bir çok ürüne ihtiyaç olacaktır. Eğer doğal ürünler ile güzelliğinize ve bakımınıza katkı yapmak istiyorsanız değişik maskeler hazırlayabilirisiniz. Yulaf maskesi ile cildin derinlemesine temizliğini ve siyah noktaların yok olmasını sağlayabilirsiniz. İki damla zeytinyağı ve limon ekleyerek yapacağınız avokado maskesi ile hem kışın sert etkisini cildinizden atabilir hem yüzünüzdeki pürüzlü tabakanın atılmasını sağlayabilirsiniz. Yağlı ciltler için limon peelingini kesinlikle denemelisiniz. Doğal ürünlerin yanında firmaların hazır ürünlerini de kullanabilirsiniz. Cildinizi nemlendirmek ve yumuşaklık hissi elde etmek istiyorsanız Bobbi Brown Beach deneyebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında beyaz görünmekten korkuyorsanız MAC Face and Body Foundation denemelisiniz, eğer güneş altında fazla kalacaksanız Clinique Sparkle Skin Body Exfoliator 17 ile cildiniz hem parlayacak hem de özünde var olan mentol ile tazelik kazanacaktır.

Saçlarınızda en az cildiniz kadar yaz aylarında hasar görecektir, Saçlara yaz ile beraber kaybedilen canlılığı getirebilmek için Aveda Sun Care Protective Hair Veil kullanmanızı tavsiye ederiz. Tırnak bakımınız için Yves Saint Laurent Baby Doll, yanaklarınız için Benefit Sun Beam Complexion Highlighter, dalgalı saç elde etmek için LOreal Professional Play- Ball Beach Fizz Salt Spray ürünlerini denemelisiniz. Dudakları korumka için de Elizabeth Arden, 8 Hour Cream kullanmalısınız.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)