Serinlemenizi Sağlayacak Ve Kilo Aldırmayan Soğuk İçecekler

Serinlemenizi Sağlayacak Ve Kilo Aldırmayan Soğuk İçecekler

Bu sıcak yaz aylarında kimi insanlar kaçacak gölge arıyor, kimileri soğuk içeceklere sarılıyor, kimileri ise hiç klimasının altından ayrılmıyor. Özellikle fazla kilolu insanlar için tam bir işkenceye dönüşen yaz aylarını kurtarıcı etkiler sunmaya devam ediyoruz. Soğuk içecekler tüketmenizi öneriyor, bu içecekleri tüketirken de en az kilo almanızı sağlayan içecekleri size belirtiyoruz. İşte serinlemenizi sağlayan ve kilo aldırmayan soğuk içecekler listemiz şu şekilde.

Ananas Suyu

Çok güzel ve lezzetli olan ananasın suyu da en az kendisi kadar lezzetli ve fayda sağlayan bir içecek. Bir bardak ananas suyu yaparak dolabınıza koyabilirsiniz. Soğumasını bekledikten sonra, özellikle gün içinde tavsiye ediyoruz, rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ananas suyunu içtiğiniz zaman toplamda 350 kalori yakmış olursunuz. Tabi ki aynı zamanda da soğuk bir içecek olduğu için serinlemiş olursunuz. Bu güzel içeceği mutlaka içmenizi tavsiye ederiz.

Elma Ve Tarçın Suyu

Hemen hemen her insanın sevdiği elma tarçın ile birleşince benzersiz bir tada ulaşıyor. Elamanın suyunu çıkararak içine bir miktar tarçın ekleyin, sonrasında dolabınıza atarak belirli bir süre bekletebilirsiniz. Bu tür içecekleri ağzı açık bir şekilde buzdolabınızda kesinlikle muhafaza etmeyin. Elma tatlı bir içecek olduğu için kilo alma hissi verse de sizi uzun süre tok tutacağı için günün diğer kalan kısımlarında yemek yememenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla soğuk bir içecek olduğu için size sıcak yaz aylarında iyi hissettirecektir.

Limonata

Evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir içecek olan limonata kilo verme konusunda da oldukça iddialı bir içecek. Limon zaten kilo verme konusunda başta gelen yiyeceklerden bir tanesi diyebiliriz. Limonu sıkıp içerisine bir tutam nane atarak buzdolabınıza kaldırabilirsiniz. Yeterli soğukluğa ulaştıktan sonra içerisine kendi aromasını katmış nane eşliğinde serin bir şekilde rahatça içebilirsiniz.

Su

Su tabi ki kilo verme konusunda tartışılmasız en iyi içeceklerin başında gelir. Bol Bol su tüketmek sizi sıkça idrara çıkaracağı için daha çabuk kilo vermenizi sağlar. Bir kabın içerisine suyunuzu koyup içerisine kivi, elma, limon, nane, karanfil gibi yiyecekleri ekleyerek dolabınıza koyabilirsiniz. Yeterli soğukluğa ulaşınca içebilir ve sıcak yaz aylarında güzel bir kurtarıcı olarak kullanabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)