Bacak Sıkılaştırmak İçin Losyon Önerileri

Bacak Sıkılaştırmak İçin Losyon Önerileri

Bacak Sıkılaştırmak İçin Losyon Önerisi

Modern yaşamın hazır yiyecekleri, hareketsiz ofis hayatı, bilgisayar başında geçirilen saatler ve hızlı kilo alıp verme vücuttaki belli bölgelerde yağlanma ve sarkmalara sebep olmaktadır. Rejim yaparak fazla kilolardan kurtulmak mümkün olsa da sarkmalara çözüm bulmak zorlu ve sabır isteyen bir süreçtir. Özellikle bacaklardaki yağlı, yumuşak görünümden kurtulmak için düzenli olarak yürüyüş yapmak ve sıkılaştırıcı losyonlar, kremler kullanmak gerekir.

Bacaklarda Aspirin Mucizesi

Orta boy bir cam kâse içine 3 adet bütün limon sıkılır ve içine 10 tane aspirin atılır. Arada bir karıştırılarak aspirinin kolay erimesi sağlanır. Eriyen aspirinlerin üzerine yarım şişe bebek yağı dökülür ve bir losyon kıvamını alıncaya kadar karıştırılır. Hazırlanan losyon masaj yapılarak bacağın tamamına sürülür ve 30 dakika boyunca bacağın losyonu iyice emmesi beklenir. Süre sonunda soğuk suyla yıkanır. Etkisinin görülebilmesi için haftada bir kez mutlaka uygulanması gerekir.

Kekik Yağıyla Sıkılaşın

2 tatlı kaşığı kekik yağı ve 2 tatlı kaşığı kaliteli bir vücut losyonu cam bir kâsede karıştırılır. Sıvı karışımı biraz koyultmak için ortalama 1-2 tatlı kaşığı nemlendirici krem eklenir. İyice karıştırıldıktan sonra bacaklara masaj yapılarak sürülür ve bacağın losyonu emmesi beklenir. Yıkamaya gerek yoktur. Haftada bir kez uygulanmasında fayda vardır.

Biberiye, Jogoba Yağları Sıkılaştırır

Cam bir kâsede birer tatlı kaşığı biberiye, jogoba ve zeytinyağları karıştırılır. Bacaklara masaj yapılarak sürülür. Etki etmesi için bir saat bekletildikten sonra yıkanır. Bu losyonun haftada bir kez uygulanması bacakları sıkılaştıracaktır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ