Balık Abiye Modelleri 2022 Trendleri

Balık Abiye Modelleri 2022 Trendleri
 • Moda
 • Şubat 5, 2022 12:11 am | Güncellenme: Mayıs 27, 2024 8:33 pm
 • 3
 • 26
 • A+
  A-

Özel davetlerin olmazsa olmazlarından biri olan balık abiyeler her bayanın gardırobunda bulunması gereken kıyafetlerdendir. Hiçbir zaman modasını kaybetmeyen bu özel parçaların renk ve model farklılıklarıyla devamlı varlığını koruduğu bilinmektedir. 2022 yılında da bir o kadar tercih edilmekte hemen her kumaşta ve renkte görülmektedir.

Payet Kaplama Balık Modeli

Balık modelli abiye kıyafette sıradanlıktan uzak kalmak, günün parlayan ismi olmak isterseniz kumaşınızı kendiniz seçmelisiniz. Hazır balık modelinin her zaman büyük bir risk taşıdığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu nedenle üzerinize uygun olarak kendiniz diktirmelisiniz. Doğru balık model için farklı bir kumaş olan payet kaplamayı kullanabilirsiniz. Bilhassa baştan aşağı kaliteli bir payetle kaplanan balık abiye, ortamın en güzel bayanı olmanızı sağlayacaktır.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Dekolteli Balık Modeli

2022 yılı, abiye modellerde farklılıkların üretildiği bir yıldır. Balık abiyeler de bu farklılıktan nasibini alan modeller arasında yer almaktadır.

Klasik ve sıkıcı görünen balık abiyenin yerine dekolteli, iddialı bir balık model tercih edebilirsiniz. Bilhassa bel sonuna kadar inen sırt dekolteli balık kıyafetler, şık ve bir o kadar da zarif görünecektir. Bunun yanında tüm vücudu saran balık modelin göbek dekoltesi bulundurması hem farklı olmanızı sağlayacak hem de fiziğinize olan güveninizi arttıracaktır. Ayrıca omuz ve göğüs dekolteleri de tercih edilebilir dekolteler arasında yerini almaktadır. Kendinizi en iyi yansıtan tercihi yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Selin Asar dedi ki:

  Tek renk abiye modellerini pek sevmiyorum yeni dikim 2 ve 3 renk abiye çeşitleri oldukça güzel görünüyor, omuz apoletli abiyeler de de kişilerin vücut yapısı çok önemlidir bilginiz olsun.

 2. Melehat kırgız dedi ki:

  Balık abiyeleri taşımak gerçekten her kadının yapabileceği birşey değil eğer vücudunuza gerçekten güveniyorsanız öyle bu tarz abileri giyin, açıkcası ben 2 sene önce çok güzel taşıyordum ama 3 kilo fazlam olduğu için artık taşıyamıyorum.

 3. Hale Karacan dedi ki:

  Balık abiyeler gündüz için çok ışıltılı olmayan biraz daha sade Gece abiyeler için de daha göze batan çarpıcı renkler sırt dekolte yırtmaç tercih etmek gerekiyor.

BİR YORUM YAZ