Mart 2017 Giyimde İndirim Günleri

Mart 2017 Giyimde İndirim Günleri

Bazı giyim firmaları mart ayına özel giyimde indirim günleri düzenliyor. Bu markalar 1 alana 1 bedava ve %50’e varan indirimler uygulayabiliyor. Bu çok avantajlı indirim kampanyalarından bazıları ise şu şekilde sıralanıyor:

Pierre Cardin %50 İndirimi:

Pierre Cardin mart ayına özel iç giyim ürünlerinde kampanya günleri düzenliyor. Her türlü iç giyim üründe %50’ye varan indirimleri almak bu ay mümkün olacak. Bu kampanya markanın internet sitesinden veya mobil kullanımdan sunduğu bir uygulamadır.

Batik’ten %20 İndirim:

Batik mart ve nisan ayı boyunca indirim uygulayan diğer markalardan biri olacak. Uzun yıllardan itibaren sektörün içinde yer alan Batik markası, kadınlara yönelik yenilikçi ve modern tasarımlarıyla biliniyor. Eğer Batik markasından giyiniyorsanız, bu dönem sizi ilgilendirecek başka bir kampanya var. Bu kampanyadan yararlanmak için sadece Türk Telekom abonesi olmanız yeterlidir. Her mağazadan ve internet sitesinden kampanyadan yararlanabilirsiniz.

U.S Polo Assn. 1 alana 1 bedava kampanyası:

Kampanya uygulayan diğer markalardan biride U.S Polp Assn. Bu markanın bazı ürünlerinde geçerli olan kampanya mart ayının belirli günlerinde geçerli olacak. Mart ayı giyim kampanyası hakkında bir indirim almak için markanın kendi internet sitesini veya mobil uygulamasını kullanmak gerekecektir. Seçeceğiniz ürünlerin yanında benzeri kategoriden bir ürünü bedava olarak bu şekilde alabilirsiniz.

Desa’dan %20 İndirim:

Mart ayı ve ilkbahar boyunca devam edecek olan bu kampanyaya Vodafone abonesi olan herkes katılabiliyor. Yeni sezon ürünleri için geçerli olan bu kampanya indirimi bazı ürünleri kapsıyor. Kampanyaya katılmak için Vodafone abonelerinin DESA yazıp 6666’ya göndermeleri yeterlidir. Ayrıca mobil uygulama ile de bu kampanya katılabilirsiniz. Bunun için telefonunuza avantaj cepte uygulamasını yüklemeniz yeterlidir.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    indirimli giyim 6 yıl

    Geçen sene güzel indirimler vardı fakat bu sene doların yükselmesi ile birlikte dolaylı yoldan tekstil ürünlerine de zam geldi. Bu gibi durumlarda indirimli giyim sitelerini tercih etmek oldukça önemli bir hale geliyor.