2023 Yılı Kampanyalı Oturma Grupları

2023 Yılı Kampanyalı Oturma Grupları

Ev kuranlar, evini yenilemek isteyenler ve fırsat bekleyenler, sezon sonu sebebiyle mobilyalarda ve oturma gruplarında yapılan indirimleri kaçırmamalılar. Oturma gruplarındaki Hemen her markanın uyguladığı KDV kampanyasını da göz ardı etmemelisiniz. KDV’nin belli süreliğine indirilmiş olmasıyla uygunlaşan fiyatlar, indirimlerle daha uygun hale gelmiş durumda. KDV kampanyasına sonra ermeden kampanyalardan faydalanın.

İstikbal’de KDV Fırsatına Ek İndirimler

İstikbal’den KDV indirimi ile alacağınız indirimli oturma grupları size kazandırıyor. 34.990 TL’lik oturma grubu alışverişiniz neticesinde size %10 indirim sağlıyor. İndirimli fiyatlarla sunulan koltuk ve kanepe takımlarını dilediğiniz gibi şekillendirebilir; bütçenize göre alışveriş yapabilirsiniz. İstikbal’in yeni sezon ürünü oturma gruplarında da indirimden yararlanabilirsiniz.

Bellona %10 İndirim Kampanyası

Bellona, oturma gruplarına yapmış olduğu büyük indirimlerle dikkat çekiyor. Bellona’da Valencia koltuk takımı 19.970 TL, loretto koltuk takımı 22.250 TL, ruby koltuk takımları 11.399 TL, cantona köşe 9.975 TL vemarses uzanmalı köşe takımı 14.153 TL satışa sunuluyor. Bellona’nın çok sevilen koltuk takımlarından Aden Plus Köşe Takımı, Roma Köşe Takımı, Luca Köşe Takımı, Marses Köşe Takımı, Erica Köşe Takımı, Pruva Köşe Takımları 2023 yılının ilk çeyreğine göre yeni sezonda takımlarını yenilemek isteyen veya yeni evliler için oldukça ekonomik fiyat avantajı ve taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.

Doğtaş’da 2023 Yılı %20 İndirim Zamanı

Vade farksız 36 ay taksit ve 4 ay erteleme fırsatıyla 2023 yılına fırsatlarla merhaba diyen Doğtaş, Her ay ve sezon uyguladığı gibi Doğtaş bu yılın ilk yarısında da Ayın Fırsatı olarak oturma gruplarında Delfi, Mayer, Hilda, Mona, Frame, Loft, Etna, Nova ve Larina belirlemiş durumda %20 oranlarında indirim uygulanan bu ürünlerde peşin fiyatına uygulanan indirim oranları %30 civarındadır. Maison üçlü yataklı koltuk kuşkusuz ki bir çok kadının kullanış bakımından dikkatini çeken ürünler arasında yerini alıyor, maison üçlü yataklı koltuk fiyatı bu ay 4.436 TL yerine nakitte 2.670 TL olarak satışa sunuluyor.

Enza Home Oturma Gruplarında %25 İndirim Fırsatı

Enza Home mobilya grubu ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden her 32.900 TL alışverişlerde anında 3.000 TL indirim geçerlidir., Enza Home, Yeni Üyelere Özel 100 TL İndirim Kampanyası 12 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında tüm mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Kampanya bir defaya mahsus kullanılmak üzere, yeni üyeliklerdeki ilk alışverişte kullandırılacaktır.

Mondi Oturma Grubu Kampanyaları

Mondi KDV indirimi ile düşen fiyatlar üzerinden tekrar indirim yaparak müşterilerine sunuyor. Mondi’den alacağınız oturma gruplarında indirimler devam ederken 12 taksit fırsatıyla sunuluyor.

Kendi takımınızı kendiniz oluşturabilir; bütçenize uygun indirimli çeşitleri tercih edebilirsiniz. Mondi’den Karlena, Astoria, Vienna, Elegance, Venita, Porto, Mabel ve Carina oturma gruplarına %8 KDV indirimine ek yapılan indirimle, uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)