Haziran Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Haziran Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Haziran Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Yaz aylarının gelmesiyle beraber, fondöten, baharatlı parfümlerin ve ağır makyaj malzemelerinin kullanımı azalmış, bunun yerine bb, cc kremler, güneş koruma ürünleri ve hafif parfümlerin kullanımı artmıştır. Ancak bu dönemde fazla satılmayan ürünlerin kampanyalarından yararlanmak; eylül ayı geldiğinde elinizde daha uygun fiyata alınmış kozmetik ürünlerinin var olması anlamına gelecektir. Dikkat etmeniz gereken ise; ürünlerin son kullanma tarihidir. Genellikle kozmetik kampanyalarının stok fazlalığından olduğunu unutmamalısınız. 3 ay artı ürünü bitireceğiniz süreye kadar son kullanma tarihi geçmiyorsa, gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

  • İstanbul Shopping Fest’i Kaçırmayın

28 Haziran tarihine kadar devam edecek olan festival, 2015 yılının en büyük avantajlarını yakalamanızı sağlayacak. Ortaköy meydanında kurulmakta olup, İstanbul’da yaşayan kadınlar için kaçırılmaz fırsattır. Her markanın standları bulunacak olup, %50 civarındaki indirimleri gezip görmelisiniz.

  • Gratis Babalar Günü İndirimleri

Babalarınız için alabileceğiniz parfüm ve kozmetik ürünleri Gratis mağazalarında 21 Haziran tarihine kadar indirimli olarak devam edecek. Ürünler %40 indirimli olup, babanıza almakla kalmayıp eşinize, sevgilinize ya da kendinize de alabilirsiniz.

  • Watsons Haziran İndirimi

19-21 Haziran tarihleri arasında yapılan Watsons indirimi kaçırılmayacak cinsten. Daha çok ağda, parfüm ve saç ürünlerinde olan indirimde, 1 ürün alana 2. Ürün hediye ediliyor. İhtiyacınız varsa; 2 tane alıp saklayabilir ya da başka bir arkadaşınızla beraber alıp ürünleri bölüşebilirsiniz.

  • Trendyol Kampanyası ile 3 Al 2 Öde

Kalitesi ve doğallığı ile bilinen Body shop ürünler, Haziran ayında Trendyol üzerinden satışa sunulmuş durum. 3 ürün aldığınızda 2 ürün fiyatı ödemenizin yanı sıra, bazı ürünlerde ekstra indirimler de mevcut.

  • The Balm Ürünlerini Kaçırmayın

Balm ürünleri son 2-3 yılın yaz aylarında en çok satılan ve kullanılanları arasında yer alıyor. Haziran ayında %40 indirimi tüm ürünlerde geçerli olup, favorilerinizi edinebilirsiniz. Bu ürünlerin uzun süre kullanılması da ekstra bir avantaj.

 

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    miray 9 yıl

    ciddi anlamda kozmetik indirimi var,üstelik bildigimiz bu ürünler gibi değil cilde zarar verici kimyasallar içermeyen ürünler mevcut sls paraben tuz da kullanılmıyorrr acele edin kısa sürüyorr