Erkeğinizi Nasıl Elde Tutarsınız, İşte ince Ayrıntılar

Erkeklerin gözünün dışarıda olup olmadığı konusunda bir çok kişinin tartışması onların da insan olduğu ve insanoğlunun da çiğ süt emdiği gerçeğini değiştirmez, bunu da belirtmiş olmamız feminist olduğumuz anlamına gelmez. Aslında bu yazımız da belirttiklerimiz sadece kadınların ne yapması gerektiğini değil aynı şeyleri erkeklerin de yapması gerektiğini unutmamak gerekir.

Önceki yazımızda sizi sevip sevmediğini nasıl anlayabileceğinizi ince detaylarıyla anlatmıştık, şimdi ise sevgilinizi veya eşinizi nasıl elde tutabileceğinizi ayrıntılarına gelelim..

Sevdiğinizi Elde Tutun

Özellikle kadınların ilişkileri süresince en büyük korkuları sevdiği adamın ona olan ilgisini kaybetmesi ve ondan uzaklaşmasıdır. Bunu önlemek için her yolu denemeyi kabul eden kadınlar için birkaç basit öneri ile erkeğini elde tutmayı garantileyen yöntemler şu şekilde sıralanmaktadır:

İlgisini Arttırmanın Yolunu Bulun

İster cinsel hayatı renklendirmek olsun, ister hobileri olsun, ister sevdiği kıyafetler olsun. Onların sevdiği şeyi bulmak ve onu istedikleri şekilde uygulamak her zaman erkeklerin sevgisini ve ilgisini arttıran bir durum olmuştur. Onun sevdiği şeylerle mutlu etmek mutlaka her erkekte işe yaramakta ve onun size yeniden eskisi gibi ilgi duymasını sağlamaktadır.

Masajla Gerginliğini Alın

Erkekler genellikle stresli ve yorgun olduğu zamanlarda kadınlara olan ilgilerini de azaltmakta ve kabuklarına çekilmektedirler. Aromatik kokular ve yağlar kullanılarak ona yapılacak bir masaj onun tüm stresini ortadan kaldırmaya yarayacak, aynı zamanda onun da sizinle ilgilenmesi için ona bir fırsat sunacaktır.

Özgüvenli Olun

Birçok erkek kendine muhtaç olan kadını tercih ediyor gibi gözükse de aslında erkekler yanlarında kendine güvenen kadınların bulunmasından hoşlanırlar. Sürekli dırdır yapan kadınlar bu sebeple birçok erkeğe itici gelmektedir. Onun yanında özgüvenli olduğunuzu ona ispat edin, bu sayede onun ilgisinin yeniden üzerinize çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Görünüşünüze Özen Gösterin

Her erkek karşısında bakımlı kadın görmeyi ister. Bu sebeple doğal güzellikten uzaklaşmadan bakımlı olarak erkeğin karşısına çıkmak onun bir kez daha size hayran olmasını sağlayarak ilgisinin üzerinizde yoğunlaşmasına yardımcı olacaktır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here