Bambu Örgü Modelleri

Bambu Örgü Modelleri

Son yıllarda eskiye dönüşün tekrar başladığı açıkça görünmektedir. Örgü modelleriyle yapılan hırka, kazak, şal, atkı ve diğer ürünler büyük istekle ve zevkle kullanılmaktadır. Bambu örgü modelleri ile birbirinden değişik renkte hırkalar, yelekler, kazaklar ve patikler örebilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde ise kısa sürede istediğiniz tarz da kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Şişlerle örülen ve ilmek ilmek büyütülen bu modellere internetten de ulaşabilirsiniz.

Bambu Tarzıyla Şıklığınızı Yansıtın

Soğuk kış günlerinde en mantıklı karar örgü modellerinden el emeği ile yapılmış hırkalar veya kazaklardır. Makine trikolarından sıkılan ve bambu örgü modelleri kullanılarak yapılan kıyafetler tek tercihimiz olmuştur. Çünkü doğal ve sağlıklı iplerden örülen bambu örgü modelleri birçok kişinin tercih ettiği ve sıklıkla kullandığı model olarak gösterilmektedir. Ters örgü olarak da kabul edilen bu örgüler kısa zaman içinde yapılarak giyime hazırlanmaktadır. Bambu örgüler diğer modeller kadar çok fazla tercih edilmiştir. Bu sayede örülmesi pratik ve hızlı olduğundan dolayı tercih nedenidir. Fraklı ve özel görüntüsüyle özellikle açık renkteki iplerde daha güzel durmaktadır. Zahmetle örülen modelin belirginliği için bu uyarı dikkate alınmalıdır.

Bambu Tarzı İle Sadelik

Her örgü farklı motiflerle örülmektedir. Bu işin ustalığı ise farklı örgü modelleriyle yapılan hırka, kazak, patik, atkı, şapka ve eldivenlerdir. Kış aylarını daha sıcak geçirmenin en kestirme yolu bambu örgü modellerini kullanmaktadır. Bambu tarzı ile sade bir kıyafet kombini yapabilirsiniz. Bambu örgüleriyle kendinize ve tüm sevdiklerinize el emeği kıyafetler hediye edebilirsiniz. Her renkte ve farklı modelde örgüler sadeliğinizi ve şıklığınızı yansıtmaktadır. Bambu ağacının görünümünde ortaya çıkan motiflerle birbirinden değerli hırka, kazak, yelek ve daha birçok kıyafet örerek soğuktan kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)