Puma Ayakkabılarla Hareketi Sev

Puma Ayakkabılarla Hareketi Sev

Spor ayakkabı denince akıllara ilk gelen olmazsa olmazlarımız rahatlığı artırırken sürtünme kuvvetini de maksimum oranda sağlayan modeller oluyor. Spor giyimde, özellikle de spor ayakkabıda sürtünme kuvveti ve rahatlık dengesi daima doğru orantılı olmalıdır. Çeşitli spor dallarında tercih edilen bütün ayakkabılar rahatlık özelliğini taşıyor olmalıdır. Ancak rahatlık tek başına yetmediğinde devreye sürtünme kuvveti giriyor. Bu yolla yapılan spor ne olursa olsun kaydırmaz tabanlarla hareket halinde olmanın verdiği haz paha biçilemez oluyor. Yapılan antrenmanın türüne göre kategorilere ayrılan spor ayakkabılar yalnızca spor odaklı kalmayıp sahil yürüyüşçülerini ve günlük yürüyüş severleri de mutlu etme amacıyla tasarlanıyor. Spor ve antrenman söz konusu olduğunda dünya çapında öne çıkan ve sıkça tercih edilen bir marka olan Puma ayakkabılar kullanıcısına tam da istediği rahatlığı altyapısıyla birleştirerek kolektif bir seçenek skalası sunuyor. Spor giyim sektörüne 1924 yılında katılan ve o günden bu yana dünyanın dört bir yanında ilgi görmeye hız kesmeden devam eden Puma günümüzde hala dünyanın en iyi spor markalarından biri olarak kabul ediliyor. Puma ayakkabıları mükemmel spor deneyiminiz için detaylıca inceledik:

Puma Roma ile Konforlu Seyahatler…

Puma ayakkabılar marka kurulduğundan bu yana kauçuk taban teknolojisi ile spor severlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Piyasaya ilk sürüldüğü 1968 yılında Puma Roma modelinin üretim amacı atletizm pistleriydi. Çıktığı döneme ve pistlere damgasını vuran bu model şimdilerde yeni versiyonuyla karşımıza sokak stilinden ilham alınmış haliyle çıkıyor. Hala amacına hizmet etmekte olan ve pistlerde gözde olmayı sürdüren bu Puma ayakkabı modeli zaman içerisinde herkese hitap etmeye başlıyor. Puma koşu ayakkabı kategorisine de yüksek sıralamayla koyabileceğimiz Puma Roma Basic Unisex model, hem yürüyüş hem de koşu severler için birebir. Sentetik dış materyal ve dış kaplamada kullanılan sentetik derisiyle modern şıklığı yakalarken dış tabandaki kauçuk ile mükemmel tutuşu sağlıyor. Maksimum rahatlığı ve sağlamlığı sunan yastıklı orta tabanla koşularınız daha dayanıklı hale gelirken yan yüzeylerdeki Puma Fromstrip motifiyle modern görünümü yakalamak kaçınılmaz oluyor. İster sahilde bir tur atacak olun, ister okul takımında koşu yarışına katılın, Puma ayakkabıların en çok tercih edilen modellerinden olan Puma Roma serisi ile maksimum hızı ve sürtünme kuvvetini aynı anda deneyimleyebilirsiniz.

 

Hızına Hız Katmak İsteyenlere Özel: Puma Ferrari

Puma spor ayakkabıları arasında sıkça göze çarpan bir diğer Puma ayakkabı modeli ise Puma Ferrari ayakkabıdır. Scuderia Ferrari ve Puma ortaklığından doğan bu benzersiz seri hem şıklığı ile hem de kullanım alanlarıyla göz dolduruyor. Sizlere sunmak istediğimiz Puma ayakkabı modeli Puma Ferrari Roma olarak karşımıza çıkıyor. Bahsi geçen Puma ayakkabının detaylarından bahsetmeden önce Puma Ferrari Roma Unisex serisinin Puma Roma modelinin bir devam niteliğinde olması gözlerden kaçmayan ilk özellik olarak öne çıktığını belirtelim. Puma Roma’nın neredeyse her özelliğini taşıyan bu model, göz alıcı Scuderia Ferrari logolarıyla ise yepyeni bir kimlik kazanıyor. Kısa bilek yapısına sahip oluşuyla bileğin kendi etrafında rahat hareketini sağlayan Puma Ferrari Roma, diğer Puma ayakkabı modellerinden farklı olarak dıştaki yüksek kalite deri kaplaması ile kendine özgü duruşunu sergiliyor. Dış tabanda tıpkı Roma’da olduğu gibi yüksek tutuş sağlayan kauçuk kullanımı bulunuyor. Yine Roma’da görmeye alışkın olduğumuz Puma Formstrip motifleriyle yan yüzeyler daha çekici hale gelirken topuk yanına oturtulan Scuderia Ferrari logosunu görmemek mümkün değil. Gündelik gezintilerden koşulara geniş yelpazedeki kullanım seçenekleriyle Puma Ferrari modelleriyle düşlediğiniz mükemmel kardio zamanını yaratmanız artık daha kolay.

Sportive, sporseverlere birbirinden farklı Puma ayakkabı modellerini sunarken Puma outlet ürünlerini, çeşitli indirim fırsatlarıyla sizleri buluşturmaktan keyif duyuyor. Bahsi geçen tüm Puma ayakkabıları sayfasında bulabilir, Puma spor ayakkabı alışverişinizin tadına varabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)