Erkekler Kadınlardan Ne İster ve Ne İstemez

Erkekler Kadınlardan Ne İster ve Ne İstemez

Bir erkek sevgilisinden, eşinden, hayat arkadaşından ne ister? Güzel giyinmemizi mi isterler? Yoksa seksi görünmemizi mi? Acaba temiz olmamızı mı isterler? Evi temiz tutmamızı mı isterler? Yoksa güzel yemekler yapmamızı mı isterler? Sessiz olmamızı mı isterler dersiniz?

Acaba bu erkekler biz kadınlardan ne ister?” hiç düşündük mü?

Öncelikle erkekler kadınlardan sonsuz sadakat isterler. Onlar eşlerinin, sevgililerinin kendilerini kıskandırmak için bile olsa başka bir erkeğe bakmasından nefret ederler. Kıskançtırlar, sevdikleri kadının sadece kendisini görmesini isterler.

Erkekler kadınlarını koruyup, kollamak isterler. Eğer partnerleri korumadığını, erkeğinin güçsüz olduğunu vurgularlarsa bu erkekleri üzer. Onlar her zaman çocuk gibi pohpohlanmak isterler 🙂 Eşleri, sevgilileri onları çocuk gibi sevsin, her zaman onları güçlü görsün, arkadaşlarının yanında onları methetsin ister.

Erkekler maddi yönden de eşlerine yetmek isterler. Eşlerinin kendilerine sen bana şunu bile alamıyorsun demesinden nefret eder. Maddi açıdan alamayacağı şeyleri eşlerinin onlardan istemesinden nefret ederler. Her zaman onlara yettiklerini düşünmek isterler.

Erkekler kadınlarla alışveriş yapmaya gitmek istemezler ve bunun için onu zorlamasından nefret ederler. Kadınların alışverişe arkadaşları ile gitmelerini isterler. Erkekler saatlerce mağaza gezip, bu yakışmış, bu olmuş, bu olmamış gibi sözler söylemekten nefret ederler. Bu sebeple alışveriş konusunda eşlerinin onlara yardımcı olmasını, bu işi arkadaşları ile yapmasını isterler.

Erkekler kadınların aşırı tepki verip üzülüp ağladığı konularda aynı tepkiyi vermezler Bu yüzden de anlayışla karşılanmayı beklerler. Bu tarz durumlarda eşlerinin kendilerinden de aynı tepkiyi beklememesini, eşlerini sıkıştırıp durmamasını isterler. Eğer bu mevzuyu uzatıp daha fazla konuşmak istiyorlarsa bu konuyu kız arkadaşları ile paylaşmalarını, onlarla oturup ağlamalarını isterler. Çünkü erkekler kadınlar kadar duygusal değildir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ