Burun Estetikleri Neleri Kapsar

Burun Estetikleri Neleri Kapsar
  • Genel
  • Haziran 21, 2022 10:22 am
  • 0
  • 25
  • A+
    A-

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun estetikleri geçmişten günümüze dek uygulanır. Bu tedaviler üzerinden burundaki biçim bozuklukları yok edilir. Fakat burun estetiği sonrasında da burunda yeniden estetiksel sorunlar hasıl olabilir. Çünkü bu organ doğal olarak kıkırdak dokudan meydana geliyor. Bu nedenle de uç ve diğer bölgelerinde yeniden kalite kaybı yaşanabilir. Bu durumda uzun seneler sonrasında yeniden rinoplasti uygulanabilir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?

Burun estetikleri yani rinoplasti buruna daha görkemli bir biçim verilmesini sağlar. Bu nedenle burun estetiği dünya genelinden uygulanır. Her yaştan bireyler burun estetikleri yaptırabilir. Rinoplasti bireylerin kaliteli yaşam sağlaması açısından başvurulan en etkili tedavidir.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Herkese burun estetiği uygulanmaz. Kusursuz bir buruna sahip olanların bu operasyondan faydalanmasına gerek yoktur. Sadece burun ucu düşük olanlar,burun yapısından rahatsızlık duyanlara bu ameliyat uygulanabilir. Fakat ilk olarak burun estetiği fiyatları incelenmesi önerilir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun kanatları açılarak yada burun kenarlarından kesiler açılarak burun estetiği yapılır. Bu işlem sonrasında burun kemeri ya da kıkırdağı inceltilir. Öncesinde burun estetiği fiyatları bakılması önemlidir.

Burun Estetiği Öncesi Hazırlıklar

Burun estetiklerinden öncesinde hazırlıklar kafein,sigara ve alkolden uzak durulmalıdır. Bunun haricinde burun estetiği fiyatları klinikler arasında karşılaştırılmalıdır.

Burun Estetiği Sonrasında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Burun estetikleri sonrasında bilinmesi gerekenler burun estetiği ameliyatı sonrasında da burun kalitesi korunmalıdır. Bu yönde burun darbelere karşı korunmalı ve takılan burun tamponu doktor haricinde yerinden alınmamalıdır.

Burun Estetiğinde Burun İçi Tampon Konulur Mu?

Elbette, burun estetiklerinde burun içerisine kaliteli tampon konulur. Bu ürün üzerinden burun kalitesi maksimum seviyede güvence altına alınır. Bu kapsamda burun estetiği fiyatları önceden sunulur.

Hastası Ne Zaman Taburcu Olur?

Burun estetikleri ameliyatlarının süresi bugün daha kısadır. Bu nedenle burun estetiği yaptıran hastalar genellikle ameliyat bitiminde taburcu edilir. Sadece ciddi durumlarda yani olası burun kanamalarında hastanın 24 saat hastanede kalması istenebilir.

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Ya da Şişlik Olur Mu?

Estetik sonrası hastasında ciddi anlamda ağrı olmaz. Operasyon sonrasında sadece hafif düzeyde morluk ya da şişlik olabilir. Bu durum kendiliğinden birkaç gün içerisinde yok olur.

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Burun estetikleri özellikle de burunda nefes alışverişini engelleyen et parçası olması durumunda yapılmalıdır. Bu gibi olumsuz durumlar hastalarda solunum sistemi problemlerine de neden olur. Bunun haricinde burun estetiği fiyatları estetik için incelenmesi tavsiye edilmez. Burun estetiklerinin keyfi bir şekilde yaptırılması hastaların boşa tedavi masrafları yapması demektir. Bu nedenle ihtiyacınız olmaması durumunda herhangi estetik ameliyatı yaptırmanız tavsiye edilmez.

Burun Estetiği Fiyatları

Güncel burun estetikleri fiyatları bugün daha makul seviyede yer alır. Bu nedenle evinizin konforunda rinoplasti ameliyatını bugün daha ucuz fiyattan yaptırmanız kolaydır. Diğer estetik ameliyatları gibi rinoplasti ameliyatları fiyatları da devlet hastaneleri,özel hastaneler ve özel doktor klinik merkezleri arasında farklılık gösterir.

Bu nedenle özellikle de özel doktor klinik merkezleri üzerinden bu ameliyatı ek ücretsiz olarak daha düşük fiyattan yaptırmanız mümkündür. Bu estetikleri bugün garantili bir şekilde uygulanır. Bu nedenle ameliyat sonrasında yaşam kalitenizin negatif etkilenmesi söz konusu değildir. Burundaki tüm şekil bozuklukları sadece bu ameliyatlar aracılığıyla yok edilir. Farklı cerrahi girişimler üzerinden burun sorunları yok edilemez.

Daha pozitif bir yaşama sahip olmak ve kendinizle daima barışık kalmanız açısından mutlaka burun estetikleri ameliyatları yaptırmalısınız. Estetik ve plastik uzmanı sitesinde bu konu hakkında daha detaylı bilgiler sunulur.

Ayrıca rinoplasti hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntıları gizlilik içerisinde doktorunuzun destek hattı üzerinden de sorabilirsiniz. Birçok estetik ameliyatları gibi rinoplasti ameliyatı da geçmişten günümüze dek prensip olarak gizlilik içerisinde de uygulanabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ