Abiye Giyim Şapka Seçimi ve Modelleri

Abiye Giyim Şapka Seçimi ve Modelleri

Abiye kıyafet denildiğinde akla gelen ilk aksesuarlar takılar olmaktadır. Daha sonra ayakkabı ve çanta ile kıyafetin tamamlanması gerektiği düşünülmektedir. 2019 yılının favori detayları arasında abiye şapkalar da yer almaktadır. Katılacağınız davetler için abiyelerinizin yanına kusursuz şapkalar alabilirsiniz. Hem istediğiniz şıklığı yakalayabilir hem de farklı olmanın yolunu bulabilirsiniz.

Gündüz Abiyeleri İçin Şapka Modelleri

Gündüz katılacağınız davetler için abiyelerinize eşlik edecek şapkalarınız büyük formda olabilir. Özellikle açık alanda yapılan davetler bu tür şapkaları giymek için oldukça uygundur. Tercih edeceğiniz kıyafet tek renk ise şapkanızı aynı renkten seçebilirsiniz. Kenarına işlenmiş bahar çiçekleri ile gündüz davetinin gözdesi olabilirsiniz.

Gündüz abiyelerinin tercih edilen bir başka şapka modeli rengârenk küçük şapkalardır. Başınıza kondurabileceğiniz bu şapkalar dilediğiniz her renk abiye ile bütünlük gösterecektir. Gündüz abiyelerinde küçük şapkalarda küçük bir broş oldukça şık görünecektir.

Gece Abiyeleri İçin Şapka Modelleri

Gece abiyelerinde şapka pek kullanılmasa da davetin türüne göre şık göründüğünü söylemek doğru olacaktır. Kıyafetinizi seçtikten sonra özellikle siyah, kırmızı, krem ve önünde tül perde bulunduran şapkalar oldukça kusursuz görünecektir. Hem gizemli hem şık hem de zarif görünmenize yardımcı olacak bu şapkalar hemen her tasarımcıda bulabileceğiniz şapkalardır.

Gece abiyelerinin üzerine takabileceğiniz bir başka şapka modeli ise topuzunuzun üzerine kondurabileceğiniz şık şapkalardır. Çoğunlukla tek renk ve ışıltılı olan bu şapkalar da sık sık tercih edilmektedir.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Melike Aray 6 yıl

    3 ve 7 numaralı şal çok hoşuma gitti daha fazla modelleri de görmek isterim ne zaman güncelleme yaparsınız acaba teşekkürler.