Uyku Saatlerinizi Renklendiren Pike Modelleri

Uyku Saatlerinizi Renklendiren Pike Modelleri

Kaliteli bir uykunun olmazsa olmazı rahatlıksa, Yataş Bedding rahatlığınıza şıklığı ve kaliteyi de ekleyerek çıtayı yukarı taşıyor. İnsan bedeninin en temel ihtiyaçlarından biri uykudur. Uykunun asıl amacı olan zihni ve bedeni dinlendirmek ise genel olarak konforlu bir yatak ile mümkündür. Günlük işleri yetiştirmek maksadıyla uyumaya direnip küçük dinlenme molalarıyla idare etmeye çalıştığınızda, koşturmacalı bir günün ardından eve gelip ayaklarınızı uzatarak televizyon izlemek istediğinizde ya da çok sevdiğiniz o diziyi izlemek gece yarılarına kaldığında kendinizi koltukların birinde uyuyakalmış şekilde bulabilirsiniz. Tam da böyle durumlarda üzerinize örtülen yumuşacık pikelerin sizin için hayat kurtarıcı nitelikte olduğunu fark edersiniz. Üzerinize örtülen pikelerin sadece rahat ve kaliteli değil, aynı zamanda özgün renk ve desenlere sahip olmasını istiyorsanız Yataş Bedding pike modellerini inceleyebilirsiniz!

Şık ve Zarif Pike Modelleri

Yataş Bedding pike modelleri; dokusundan desenine, ebatlarından renklerine kadar her zevke hitap edecek zenginlikte.  Konforuna düşkün olanların rahatlığından ve dekorasyon trendlerinden ödün vermeksizin deneyebilecekleri pike takımı modelleri için 4 farklı modelden oluşan bir koleksiyon oluşturuldu. Bu 4 farklı pike modelinin tamamına isterseniz tek kişilik pike, isterseniz de çift kişilik pike satın alarak sahip olabilirsiniz. Kaliteli kumaşı, pamuksu dokusu, zengin renk ve desenleriyle ön plana çıkan pike modelleri ekonomik fiyat alternatifleriyle her bütçeye hitap eder.

4 Mevsimi Evinize Taşıyan Özgün Desenler

%100 pamuk olması sebebiyle yumuşacık ve terletmeyen dokudaki Mozaik pike modelleri; yeşil, pembe & mavi renk seçenekleriyle ve etnik karo desenleriyle her mevsime ve her ortama uyum sağlar. Sıra dışı dekorasyon önerilerine açık olanlar ve yatak odasına egzotik bir hava katmak isteyenler; gri, bej ve turkuazdan oluşan nötr pastel tonlarıyla Shawl serisi pike modellerini çok sevecek. Serin sonbahar gecelerinin esintisine eşlik edecek olan pratik ve romantik pike modeli Ivy ise zengin tasarımı, hafif dokusu ve su yeşili, pembe, mavi gibi romantik renkleriyle hem evlerinizde hem de uzun seyahatlerinizde en büyük yardımcınız haline gelecek. Önümüzdeki aylarda yaşayacağımız dondurucu soğuklara önlem olması için bulundurduğunuz ve üst üste hepsini birden örttüğünüz sayısız pikeyi artık gardıroplarınızdan çıkartabilirsiniz. Softy pikeler tam da bu çok soğuk günler için… Diğer pike modellerinden daha dolgun bir yapıya ve %100 pamuktan örgü dokusuna sahip olan Softy pike modeli; gri, mavi, pembe, beyaz ve su yeşilinin yumuşak tonlarıyla içinizi ısıtacak.

Rahat, Zarif, Kaliteli ve Zamansız Pikeler

Yumuşak doku, çeşitli zevklere hitap eden renk ve desen seçenekleriyle Yataş Bedding kalitesinde buluştu! Zarafet ve rahatlığın temsilcisi olan Yataş Bedding’in pike modelleri, kaliteli kumaşları sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sağlarken modası geçmeyecek olan desenleriyle yatak odanızın dekorasyon değişikliklerinde de size pek çok olanak sağlayacak. İlgi çeken görünümleri ile misafir odanızın, genç yatak odasının ya da evinizin herhangi bir odasının havasını bir anda değiştirecek olan pike yatak örtüsü modellerinde konforlu bir uyku ya da öğle arası kestirmesi için aradığınız her şey var. Çok amaçlı olarak da kullanabileceğiniz Mozaik, Shawl, Ivy ve Softy pikeler sayesinde kaliteli ve sağlıklı uykularınız tamamlanacak. Pastel tonlarıyla mevsim geçişlerine maksimum uyum gösteren Shawl pikeler, jakarlı dokuma kalitesi ve şık şal motif tasarımları ile kullanıcısına zamanı unutturacak.

Konforu ve şıklığı bir arada vadeden Yataş Bedding, her çeşit mobilyalarınıza uygun renk ve desendeki pike modelleriyle tüm beklentilerinizi karşılayacak.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)