Dilan Çiçek Deniz Saç Modelleri

Dilan Çiçek Deniz Saç Modelleri

Son zamanların popüler oyuncularından olan Çukur dizisinin güzel oyuncusu Dilan Çiçek Deniz 1995 yılında Sivas’da dünyaya geldi.

Antalya’da ki İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi alan Dilan Çiçek Deniz 2014 yılında ”Elidor Miss Turkey” güzellik yarışmasında 2.olmuştur. Oyunculuğuna ilk olarak Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide gösteren güzel oyuncu bu dizide Ebru karakterini canlandırmıştır fakat dizi reytinglere yenik düşerek 13 bölümde final yapmıştır.

İlk dizi deneyiminin ardından 2015 yılında Güneşin Kızları adlı dizide rol almayı başarmış ve burada Elif karakteri ile yer almıştır, bu dizide oldukça iyi oyuncularla rol arkadaşı olan Dilan Çiçek Deniz oyunculuğuna pozitif etki katmıştır.

Ağustos 2016 yılında Bodrum Masalı isimli dizi ile kariyerini sürdüren güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz bu dizide 42 bölümde rol almış ve oyunculuk kariyerinde isminden söz ettirmeye başlamıştır.

Şu sıralarda Çukur dizisinde rol alan Dilan Çiçek Deniz Sena Koçovalı adlı karakteri başarılı bir şekilde oynamaktadır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (3)
 • comment-avatar
  Cansu Uçar 5 sene

  Gerçekten gördüğüm en canlı ve parlak saçlardan birisine sahip, umarım kısa saç modeli ile de kendisini yeni sezonda görebiliriz.

 • comment-avatar
  Ece Kuşak 5 sene

  Çukur ilk bölümlerinde bu kadını nereden bulmuşlar çok itici diyordum fakat sonraları baya ısındım ve yüzüne beni inandırmayı başardı, oyunculuğu günden güne gelişecektir diye düşünüyorum. Saç modelleri konusunda hemen hemen her bölümde klasik saç modeli ile görüyorum arada farklı stiller olsa iyi olacak.

 • comment-avatar
  Müge Uçar 5 sene

  Gerçekten çok güzel bir endamın var, fiziğin kilon harika ama gözlerinle kaşların arasındaki mesafe e-5 ile tem arasındaki mesafe gibi niye öyle bilmiyorum ama seviyoruz.