Belçim Bilgin Saç Modelleri

Belçim Bilgin Saç Modelleri

Belçim Bilgin,  oyunculuğu ve güzelliği ile son dönemlerin en gözde kadınlarından biri. Aldığı eğitimler, oynadığı dizi ve filmler ile adından sıkça bahsettiren Bilgin güzelliği ve tarzı ile de göz dolduruyor. Her zaman doğallıktan yana olan genç oyuncu saç modellerinde de bu doğar tarzını koruyor. Kendi saç rengini kullanmaya devam ediyor ve yapay uygulamalardan kaçınıyor. Bu nedenle çoğu zaman hafif dalgalar şeklinde bıraktığı saçlarını çok gösterişli modeller ile yormuyor. Dizi ve filmler için saçlarında değişikliğe gidiyor olsa da genellikle peruk kullanmayı tercih eden Belçim Bilgin zaman zaman kısalttığı saçları ile tarzını korumakta oldukça kararlı görünüyor.

 • Belçim Bilgin Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Bakımlı ve ışıldayan saçlarını ortadan ikiye ayırmayı tercih eden Bilgin kumrallıktan vazgeçmiyor. Bunun yanı sıra onu zaman zaman kestirdiği perçemi ile görmek de mümkün. Maskülen ve feminen tarzları harmanlayarak kendi stilini ortaya koyuyor ve saç modelleri ile bu görünümünü destekliyor. Günlük hayatta kendisini yapay gösterecek uygulamalardan kaçınan Bilgin televizyon ekranlarında da şık ve sade bir stil ile boy gösteriyor. Belçim Bilgin’in yaptığı topuzlar ise dağınık ve doğal topuzlar. Gevşek topuz ve kulak yanlarından çıkan parçalar ile zarafetini şıklık ile buluşturmayı tercih ediyor. Siz de bir toka yardımı ile gevşekçe topladığınız saçlarınız ile Belçim Bilgin’in doğal tarzını yakalayabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (8)
 • comment-avatar
  Ferda Demir 8 yıl

  Belçim hanım gerçekten yüz güzelliği ile saç güzelliğinin birleşmiş hali olarak tanımlanabilir, oynadığı roller konusunda yorum yapmayacağım ama gerçekten de esmer güzeli dedikleri kişi belçim hanım.

 • comment-avatar
  Nergiz Adalı 7 yıl

  Belçim bilgin bence ülkenin en güzel yüzlerinden birisidir, kısa saç böyle güzel yüzleri daha fazla ön plana çıkarır diye düşünüyorum.

  • comment-avatar
   Senem Küçük 7 yıl

   Kesinlikle çok tatlı bir bayan katılıyorum ama kısa saç bana göre düz saçlara daha çok gidiyor, dalgalı saç modeli olan kişilerde kısa saç çok kabarık olur.

 • comment-avatar
  Müge Aral 7 yıl

  Kısa ve dalgalı saçın en çok yakıştığı bayan bence kesinlikle belçim bilgin belki saçlarını biraz açık renk yapsa beyaz tenine daha çok yakışabilir.

 • comment-avatar
  Meltem Acar 6 yıl

  Çok güzel ve bakımlı biri olduğunu düşünüyorum, oyunculuk konusunda da iyi yolda olduğu aşikar fakat yer aldığı projeler hüsranla sonuçlanıyor umarım bu şansızlığı kısa sürer ve onu çokca ekranlarlarda görmeye başlarız.

 • comment-avatar
  Belma Tura 6 yıl

  Belçim bilgin bence yüz hatlarıyla kısa saçlardan çok uzun saçları daha iyi taşıyacaktır, belki renk konusunda radikal kararlar verebilir ama uzunluktan vazgeçmemesi gerekli.

 • comment-avatar
  Mihrican Atalay 6 yıl

  Belçim bilginini hangi saç modelinin kendisine yakıştığından ziyade hangi modeli kullanmaması gerektiğini ele almak sanırım daha mantıklı olur. Düz saç modeli ve sarı renk, kızıl renk saç modellerinden uzak durduğu sürece diğer tüm modellerin yakışacağını düşünüyorum.

 • comment-avatar
  Aylin Acar 6 yıl

  Bu kadının güzelliği her kadına nasip olmaz ama bir türlü ekranlarda tutunamadı. siyah dalgalı saçlarını belki de uzatıp açık renk tonlara boyatır ise beyaz tenine daha da uygun olur. Sektörde imaj yeniliği çok önemli.