Belçim Bilgin Saç Modelleri

Belçim Bilgin Saç Modelleri

Belçim Bilgin,  oyunculuğu ve güzelliği ile son dönemlerin en gözde kadınlarından biri. Aldığı eğitimler, oynadığı dizi ve filmler ile adından sıkça bahsettiren Bilgin güzelliği ve tarzı ile de göz dolduruyor. Her zaman doğallıktan yana olan genç oyuncu saç modellerinde de bu doğar tarzını koruyor. Kendi saç rengini kullanmaya devam ediyor ve yapay uygulamalardan kaçınıyor. Bu nedenle çoğu zaman hafif dalgalar şeklinde bıraktığı saçlarını çok gösterişli modeller ile yormuyor. Dizi ve filmler için saçlarında değişikliğe gidiyor olsa da genellikle peruk kullanmayı tercih eden Belçim Bilgin zaman zaman kısalttığı saçları ile tarzını korumakta oldukça kararlı görünüyor.

 • Belçim Bilgin Saçlarını Nasıl Yapıyor?
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Bakımlı ve ışıldayan saçlarını ortadan ikiye ayırmayı tercih eden Bilgin kumrallıktan vazgeçmiyor. Bunun yanı sıra onu zaman zaman kestirdiği perçemi ile görmek de mümkün. Maskülen ve feminen tarzları harmanlayarak kendi stilini ortaya koyuyor ve saç modelleri ile bu görünümünü destekliyor. Günlük hayatta kendisini yapay gösterecek uygulamalardan kaçınan Bilgin televizyon ekranlarında da şık ve sade bir stil ile boy gösteriyor. Belçim Bilgin’in yaptığı topuzlar ise dağınık ve doğal topuzlar. Gevşek topuz ve kulak yanlarından çıkan parçalar ile zarafetini şıklık ile buluşturmayı tercih ediyor. Siz de bir toka yardımı ile gevşekçe topladığınız saçlarınız ile Belçim Bilgin’in doğal tarzını yakalayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Ferda Demir dedi ki:

  Belçim hanım gerçekten yüz güzelliği ile saç güzelliğinin birleşmiş hali olarak tanımlanabilir, oynadığı roller konusunda yorum yapmayacağım ama gerçekten de esmer güzeli dedikleri kişi belçim hanım.

 2. Nergiz Adalı dedi ki:

  Belçim bilgin bence ülkenin en güzel yüzlerinden birisidir, kısa saç böyle güzel yüzleri daha fazla ön plana çıkarır diye düşünüyorum.

  1. Senem Küçük dedi ki:

   Kesinlikle çok tatlı bir bayan katılıyorum ama kısa saç bana göre düz saçlara daha çok gidiyor, dalgalı saç modeli olan kişilerde kısa saç çok kabarık olur.

 3. Müge Aral dedi ki:

  Kısa ve dalgalı saçın en çok yakıştığı bayan bence kesinlikle belçim bilgin belki saçlarını biraz açık renk yapsa beyaz tenine daha çok yakışabilir.

 4. Meltem Acar dedi ki:

  Çok güzel ve bakımlı biri olduğunu düşünüyorum, oyunculuk konusunda da iyi yolda olduğu aşikar fakat yer aldığı projeler hüsranla sonuçlanıyor umarım bu şansızlığı kısa sürer ve onu çokca ekranlarlarda görmeye başlarız.

 5. Belma Tura dedi ki:

  Belçim bilgin bence yüz hatlarıyla kısa saçlardan çok uzun saçları daha iyi taşıyacaktır, belki renk konusunda radikal kararlar verebilir ama uzunluktan vazgeçmemesi gerekli.

 6. Mihrican Atalay dedi ki:

  Belçim bilginini hangi saç modelinin kendisine yakıştığından ziyade hangi modeli kullanmaması gerektiğini ele almak sanırım daha mantıklı olur. Düz saç modeli ve sarı renk, kızıl renk saç modellerinden uzak durduğu sürece diğer tüm modellerin yakışacağını düşünüyorum.

 7. Aylin Acar dedi ki:

  Bu kadının güzelliği her kadına nasip olmaz ama bir türlü ekranlarda tutunamadı. siyah dalgalı saçlarını belki de uzatıp açık renk tonlara boyatır ise beyaz tenine daha da uygun olur. Sektörde imaj yeniliği çok önemli.

BİR YORUM YAZ