Aldatılmayı Anlamanın Yolları

Aldatılmayı Anlamanın Yolları

Erkeklerin aldatıp aldatmadığını anlamak pek çok kadın için aslında zor değildir fakat bazı erkekler bu aldatma meselelerinde oldukça profesyonel davranır.

Bazı erkekler iş yerlerinde iş arkadaşlarıyla aldatır bazıları ise herhangi bir ortamda bulunduğu kadınlarla güne birlik ilişki yaşar, bazıları ise eski sevgilileriyle aldatır ve bu eski sevgiliyle aldatma konusu oldukça ciddi bir durum haline gelebilir.

Düzenli bir ilişki sırasında dahi her kadının korktuğu ve merak ettiği aldatılıyor muyum? Sorusu içten içe insanın içini yer. Fakat aldatıldığını düşünen kişiler için vereceğimiz birkaç ipucu sayesinde bu kötü şüphenin üstesinden gelebilirsiniz. Bu durumda aldatılmayı anlamanın yolları arasındaki ilk kural sakin olmaktan geçer. Şüpheleriniz sizi sinirlendirecektir. Partnerinize soracağınız sorularla onu uyandırmamalısınız. Aldatıldığınızı anlamak için daha farklı yollara başvurmanızı öneririz. Bu yüzden Qkadın yazarı olarak aldatıldığımızı nasıl anlarız? Sorusunu sizler için uzun araştırmalarımızdan sonra maddeler halinde açıklıyoruz.

 • Beden Dili Onu Ele Verecek! Sizinle birlikteyken cep telefonunu saklıyorsa veya her telefon çalışında endişeleniyorsa sizden sakladığı bir şeyler olduğu kanısına varabilirsiniz. Bugün neler yaptın sorusuna cevaben gözlerini sizden kaçırıyorsa ve gereksiz ayrıntılara giriyorsa aldatılma olasılığınız daha yüksektir.
 • Alışkanlıklarına Dikkat Edin! Gereksiz mutluluk, aşırı süslenme, değişik kokular sürme, sık sık aynaya bakmak, diyet yapmaya başlayan erkeklerin, yapılan araştırmalara göre aldatma olasılıklarının daha yüksek olduğunu gösteriyor. Fakat burada dikkat edeceğiniz önemli bir husus olmalı. Eğer bu davranış şekilleri sevdiğiniz erkekte daha önce de varsa, bu sizi aldatıyor anlamına da gelmeyebilir.
 • Aşırı Para Harcamaya Başlamalara Dikkat! Ona belli etmeden gizlice gün içinde harcamalarını kontrol edebilirsiniz. Bunun en basit yolu gün içindeki harcamalarının fişlerini kontrol etmektir. Mutlaka ceplerinden birinde yediği bir yemeğin veya gittiği bir sinemanın fişini unutacaktır. Günlük harcayabileceği yemek limitinin aşılması farklı birileriyle yemek yediği anlamına gelebilir. Fakat olumlu düşünmek de bu hususta önemli. Örneğin; sevgiliniz o günü bir kadınla değil de bir erkek arkadaşıyla da geçirmiş olabilir.
 • Akşam Yemeği Onu Ele Verebilir! Eğer daha önce işten aç olarak geliyor ve iştahla yemek yiyorsa, bu sevgilinizin işten çıkar çıkmaz size gelmesini gösterecektir. Fakat sıklıkla eve tok geliyorsa ve yine de yemek yiyor fakat ufak tefek atıştırmalıklarla geçiştiriyorsa; dışarıda neden bu kadar sıklıkta yemek yediğini düşünmenizde fayda var.
CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (8)
 • comment-avatar
  Hande Yiğtihan 10 yıl

  Bir erkeğin aldatıp aldatmadığını anlamak için müneccim olmaya gerek yok zaten hal ve hareketleri direk olarak kendini ele verir önemli olan en kısa zamanda anlayabilmektir hanımlar !

 • comment-avatar
  Sevda Çevik 6 yıl

  Telefonlara 1 saatten fazla süredir dönüş yapmayan, elinde çiçekle eve gelen, bugün yemeği ben yapacağım diyen erkekleri yakın markaja almanızı tavsiye ederim. 🙂

 • comment-avatar
  ankara sohbet 6 yıl

  Bir insan hergün davrandığı gibi değilde, daha soğuk ve mesefeli davranmaya başladıysa bilinki aldatıyor.

 • comment-avatar
  hgs yükleme 6 yıl

  Aldatma 2 taraflı olursa sorun yok fakat aldatma tek taraflı olursa vicdanın seni rahat bırakmıyor ben onu biliyorum bu konu ile yorum yapmak çok zor yaşamak lazım 🙂

 • comment-avatar
  Bebek ve Gelişim 6 yıl

  Erkek aldatır algısı yavaş yavaş kırılıyor ülkede, artık kadınlarında erkeklerden bir kalır yanı yok malesef. Ne yazıkki çok kötü bir mevsimde dünya …

 • comment-avatar
  Pelin G. 3 hafta

  Benim aklıma şu soru geldi: Aldatan bir kişi, bu tavsiyeleri okuyup kendini daha iyi gizlemek için farklı bir yol bulabilir mi? Bu durumda ne yapılabilir?

 • comment-avatar
  Melika & Zi̇ya 3 hafta

  Bazı noktalarda kendimi buldum çok enteresan demek ki insanlar bunları istemsizce yapabiliyor.

 • comment-avatar
  Elçin R. 3 hafta

  Tüm bu belirtiler aldatma şüphesi uyandırsa da bazen insanlar doğal davranışlarıyla da bu belirtileri gösterebilir. Gerçekten aldatılıp aldatılmadığını anlamak gerçekten karmaşık bir mesele. Farklılık olabilir mi acaba?