Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Meryem Uzerli Saç Modelleri

İlk kez Hürrem Sultan rolüyle ekranlarda yerini alan Meryem Uzerli, o dönemden itibaren sevilen sanatçılardan biri olmuştur. Güzelliği ve doğallığı ile adından sık sık söz ettiren güzel oyuncu aynı zamanda saç rengi ve modelleriyle de uzun süre gündemde kalmıştır. Hürrem Sultan saç rengi olarak uzun süre talep edilen bakır tonlarındaki saçı ile sevilen bir tarzı temsil etmiştir.

 • Meryem Uzerli’nin Su Dalgalı Saç Modeli

Meryem Uzerli’nin uzun süre önce başrolünü oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizinde kullandığı saç rengi ve modeli çok sevilmişti. Kızıl, bakır tonlarında olan saçın modeli ise kullanışlı bir su dalgasıydı. Saçların kulak hizasına kadar dümdüz olduğu bu modelde kulaktan hemen aşağı doğru dalgalar inmekteydi. Bu modeli yapabilmek için maşaya ince saç kümeleri almak gerekmektedir. İnce maşa ile saçlar daha güzel kıvrılacak, Meryem Uzerli’nin saçı gibi daha doğal görünecektir.

 • Meryem Uzerli’nin Dağınık Saç Modeli

Meryem Uzerli’nin tercih ettiği bir diğer saç modeli dağınık salık saçtır. Saçlarının uzun olduğu dönemlerde yalnızca tarayarak evden çıktığı oldukça aşikârdır. Üstelik rengi ve uzunluğu ile bu saç modeli olabildiğince güzel görünmektedir. Siz de kızıl bakır tonlarında bir saç rengi isterseniz sadece tarayıp çıkmanız yeterli olacaktır. Doğal dağınık saç olarak geçen bu model saçınızın etkileyici görünmesini sağlayacaktır.

 • Meryem Uzerli’nin Omuz Hizası Saçları

Meryem Uzerli’nin saçlarında yapmış olduğu keskin değişiklik herkesi bir süre şok etse de daha sonra hemen herkes tarafından örnek alınmıştır. Saçlarını omuz hizasında kısalttıran güzel oyuncu dümdüz kullanmaya başlamıştır. Herhangi bir model yapmadan dümdüz fönlü görünen bu saçlar, son derece doğal ve bakımlı görünmektedir. Hem rengi hem de boyu kullanışlı bir saç olduğunu göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hale Özer dedi ki:

  Çok tatlı bir kadın, ilk dizisinden beri gerçekten çok beğeniyorum artık yeni projelerle birlikte kendini ekranlarda görmek istiyoruz, uzun dalgalı saçlardan vazgeçmemesi gerekiyor kendisine çok yakışıyor.

 2. Müge Sağcan dedi ki:

  Meryem uzerli oyunculuk konusunda tartışılabilir belki ama saç bakımı ve saç modeli konusunda çok başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

 3. Esra Kocaman dedi ki:

  Meryem uzerliyi de artık dizilerde konuk oyuncu gibi görmeye başladık, sıfırdan kalıcı bir diziye girmiyor sanırım hemen sıkılıyor setlerden kendisine bu konuda daha seçici davranmaya davet ediyorum.

 4. Elvan Taşar dedi ki:

  Yüzü gibi saçları da çok olan olan meryem uzerli nin başka saç modellerini de görmek istiyorum umarım yeni saç modelleri ile karşımıza çıkmaya devam eder.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri