Gizem Karaca Saç Modelleri

Gizem Karaca Saç Modelleri

Bu içeriğimizde son zamanlarda romantik – komedi – duygusal kategorisinde çekilen dizi ve filmlerin aranan isimlerinden olan güzel ve sempatik oyuncu Gizem Karaca saç modellerine büyüteç tutmak istedik bu içeriğimizde. 26 yaşında olan Gizem Karaca, Miss Turkey 2011 yarışmasında ikinci olduğu dönemde adını ilk olarak ülke çapında duyurmuş olan bir oyuncu. Onu; Eve Düşen Yıldırım, Emir ‘in Yolu, Güzel Köylü dizilerinde de severek ve beğenerek izlemiştik.

Arama motorlarına Gizem Karaca yazdığınızda ve dizideki rollerinde onu gözlemlediğinizde, Gizem Karaca’nın saç – makyaj ve kombin konusunda doğallıktan yana olan tavrını hemen fark edebilirsiniz. Öte yandan Gizem Karaca saç tonlamaları konusunda da kumral ve sarı tonları arasında tercih yapıyor. Önceki dizilerinde onu saç seçimi konusunda; kumral, bakır kumral, ya da sarıya çalan hafif balyaj efektleriyle çok izledik.

Gizem Karaca Saç Modeli 2018

Saç formu bakımındansa genellikle düz fönlü saçları kullanmayı tercih eden Karaca, aynı zamanda da su dalgası ya da iri dalgalı olan hareketli saç modelleri kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca hafif makyaj tonlamaları da Karaca’nın stiline eşlik ediyor. Hafif allık, hafif dudak parlatıcıları kullanan Karaca, göz makyajında genellikle gözlerini kontürlemeyi tercih ederken zaman zaman da koyu göz farları sürerek koyu göz makyajı yapabiliyor. Biz ona dönüşümlü olarak kullandığı; fındıkkabuğu kumral tonlarını, uçları balyajlı kumral saç rengini ve bol balyajlı bal sarısı saç renkleri çok yakıştırdık. Ya sizce ona en çok yakışan renk hangisi dersiniz?

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (2)
  • comment-avatar
    Seçil Karacan 6 yıl

    Gizem karaca güzelliğini oyunculuğa dökebilen nadir isimlerden gibi görünüyor, sarı uzun saçlarını dalgalı yaptığı zaman yüzünün parlaklığı daha çok ortaya çıkıyor.

  • comment-avatar
    Selcan Köse 5 yıl

    Yüzünün güzelliğini en iyi yansıtacak saç stili bence arkadan bağlama veya topuz diyebilirim, saç rengine gelecek olursak 2019 yılında gördüğüm kadarıyla açık saç rengi tonlarına devam ediyor bu tonlar teniyle de gayet uyumlu.