Yazlık Yırtık Kot Kombinleri

Yazlık Yırtık Kot Kombinleri

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı bu günlerde, yazlık kıyafetler de raflardan çıkıyor. Hemen her dönemin önemli parçalarından olan yazlık yırtık kot kombinleri nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Yırtık kotlar sayesinde her ortama uyum sağlamak mümkün oluyor. Kombinlenen parçalara göre, bu kotları iş hayatında da günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok sayıda ünlü isim tarafından da son yıllarda tercih edilen yırtık kotların da çeşitleri bulunuyor. Bu çeşitlere göre farklı kombin seçeneklerini denemeniz mümkün. Bu kombinler yalnızca kadınlar için değil, erkekler için de oldukça kullanışlı. Her tür kıyafetle rahatlıkla giyilebilen kotlar, hayat kurtarıyor. Sıradan kotlardan sıkılanlar için ise yırtık kotlar önem taşıyor.

Rahatlıktan Ödün Vermeyenlere

Rahatlığından vazgeçmeyenler yırtık kotlarını fazla karmaşık desenleri olmayan, basit tişörtlerle tamamlayabiliyor. Giyilecek spor tarzda bir ayakkabı ile rahatlık tamamlanıyor. Bu kombinle kullanılacak aksesuarların da fazla gösterişli ya da hareketli olmaması gerekiyor. Erkek yırtık kot modellerinde de çok fazla çeşit bulunuyor. Hem kadınlar hem erkekler aynı kombinleri uygulayabiliyor. Hangi tarz olursa olsun yırtık kotlarla uyum sağlanamayan herhangi bir ortam bulunmuyor. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından benimsenen bu moda akımının önümüzdeki yıllarda da hakimiyetini sürdürmesi bekleniyor. Her zaman görünüşüne dikkat eden göz önünde olan kişiler de bu kotları tercih ediyor.

Şık Bir Görünüm İsteyenlere

Yırtık kotların üstüne düz renklerde bir body ve üstüne şık bir ceket giyilebiliyor. Bu sayede, şık bir görünüm kazanmak mümkün oluyor. Stiletto ya da farklı türde topuklu ayakkabılarla şıklık tamamlanıyor. Kıyafetlerdeki gösteriş ne kadar fazlaysa aksesuarlarda o kadar sade seçimler yapılması gerekiyor. Fazla göz yoran seçimler şıklıktan uzaklaşılmasına neden oluyor. İş hayatında her iki dizde birer çizgi halinde yırtığı olan kotlar daha çok tercih ediliyor. Bu kotların da topuklu ayakkabı ve şık parçalarla tamamlanması gerekiyor.

Bohem Bir Havası Olanlara

Boyfriend olarak adlandırılan, dökümlü duran yırtık kotlar bu sene de rağbet görmeye devam ediyor. Bu pantolonlarla dökümlü üst kıyafetler giyilmesi ve doğru aksesuarlar takılması durumunda bohem bir tarz yakalanıyor.

Yırtıklar Büyüyor

Tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yaz aylarının vazgeçilmezi büyük yırtıkları olan kotlar olacak gibi görünüyor. Genellikle tek bacakta yer alan bu büyük yırtık, hoş bir dekolte elde etmeye yardımcı oluyor. Üzerine giyilecek bir crop top ile de vamp bir görünüm kazanılabiliyor. Dizin üzerinden başlayıp ayak bileğine kadar inen yırtıkları olan kotlar da alıcı buluyor. Kot kumaşı yalnızca pantolonlarda değil, eteklerde ve şortlarda da kullanılıyor. Yırtık şekilde üretilen bu parçalar da son yılların gözde ürünlerinin başında geliyor. Büyük yırtıklara sahip olan pantolonlar resmiyet gerektiren ortamlar için çok da uygun değil. Yine de şık bir ceketle kombinlenmesi mümkün oluyor.

İlkbaharın Vazgeçilmezi

Yırtık kotlar ilkbahar ayları için oldukça güzel bir görünüm sağlıyor. İlkbaharda havaların yağışlı da olabildiği dönemlerde, üzerinize alacağınız hırkaların yırtık kotlarla olan uyumu beğeni kazanıyor. Moda eleştirmenleri ve yaratıcıları tarafından da stil sahibi olabilmek isteyen ve rahatlığından ödün vermek istemeyenlere önerilen bu kombin, alışkanlık yaratıyor. İnce ve salaş hırkalar üşümeyi engelliyor. Yırtık kotların üstünde de oldukça şık görünüyor. Hırkanın ve içine giyilecek üst kıyafetin renk ve deseninin uyumlu oluşuna dikkat etmeniz gerekiyor. Hareketli desenlere ve canlı renkli bir hırkanın içine giyilecek tişörtün olabildiğince sade olması gerekiyor. Aksi durumda, karmaşık bir görünüm söz konusu oluyor.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)