2022 Trend Kapriler ve Kombinleri

2022 Trend Kapriler ve Kombinleri

Hem kadın hem de erkekler için yazın vazgeçilmez giysileri olan kapriler bu yıl yine mağaza vitrinlerini süslemeye başladı. Pek çok farklı parça ile kombinlemenin oldukça kolay olduğu kapriler bu senenin moda renkleri ile de göz dolduruyor. Klasik kapri modellerinin yanı sıra jean kapri ve tayt kapriler bu sene yine çok tercih edilecek pantolonlar arasında yerini alacak gibi görünüyor.

2022 Kaprilerinde Moda Renkler Neler?

2022 yılının trend renkleri arasında sarı, mor, beyaz, pembe, kırmızı ve yeşil yer alıyor. Bu renkleri kapri pantolonlarda da görmek mümkün. Dolabınıza yeni parçalar kazandırmak istiyorsanız mutlaka bu yazın moda renklerinden kapriler satın alın. Ayrıca bu yaz kaprilerinde tek renk kapriler, kamuflaj kapriler ve desenli kapriler gibi pek çok seçenek de bulunuyor.

Erkekler Kapri Pantolonu Nasıl Kombinlemelidir?

Kapri pantolonlar pek çok parçayla kolayca kombinlenebilir. Her erkeğin gardrobunda yazın kullanacağı kapriler mutlaka olmalıdır. Kapri her yaşta erkeğin giyebileceği rahat bir şık ve rahat bir parçadır. Erkek kombinlerinde bir jean, kumaş veya kamuflaj desenli bir kapri üzerine tişört ve seçilen rahat bir spor yürüyüş ayakkabısı oldukça spor bir görünüm yaratacaktır. 2022 Kapri Çeşitleri ve Kombinleri için erkeklerde çok fazla renk seçimi mevcut olmamakla birlikte rahatlık açısından bol tişörtler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kapri pantolonları gömlekle de kombinlemek mümkündür. Klasik model bir kapri pantolonu klasik bir kısa kollu gömlekle ve günlük şık bir deri ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde iş yerinizde giyebileceğiniz klasik ve rahat bir takım ortaya çıkacaktır. Ayrıca salaş bir atletle de dar paça bir kapri kombini yapabilirsiniz. Altına bir sandalet harika olacaktır.

Kadın Kapri Modelleri

Kadınlar Kapri Pantolonu Nasıl Kombinlemelidir?

Kadınlar kapri kombinleme konusunda erkeklerden daha şanslıdır. Çünkü daha çok parça ile şık kombinler ortaya çıkarabilirler. Dar bir jean kapri ile sıfır kol bir tişört veya askılı bir tişörtle harika bir kombin oluşturacaktır. Bu kombinin altına mutlaka ince topuklu bir ayakkabı ya da platform topuk bir ayakkabı tercih edilmelidir. Ayrıca bu kombin şık bir portföy çanta ile tamamlanmalıdır. Salaş bir tişört altına yüksek bir jean ya da kamuflaj desenli bir kapri kombinlenebilir. Bu kombin bir sandaletle ya da spor ayakkabı ile tamamlanmalıdır.

İş yeri için klasik bir kombin oluşturmak istendiğinde ise sıfır kol şık bir bluz, spor uzun bir ceket ve klasik kesim kumaş bir kapri pantolon harika bir birliktelik oluşturacaktır. Bu kombinin altına ise ince topuklu şık ayakkabı ya da bağcıklı ince topuklu bir ayakkabı tercih edilebilir. Ayrıca şık bir portföy çanta veya zarif bir kol çantası ile kombin tamamlanmalıdır. Bir başka öneri olarak ise kapri spor bir gömlekle ve şık bir platform topuk ayakkabı ile muhteşem bir kombin oluşturacaktır. Küçük bir portföy çantada bu kombini muhteşem bir hale getirebilir.

Kaprilerle Hangi Aksesuarlar Tercih Edilmelidir?

Hem kadın hem de erkekler kaprilerini kemerle kullanarak şık bir tarz yaratabilirler. Ayrıca kadınlar için şık bir halhal seksi bir görüntü sağlayacaktır. Yine kullanılacak spor bir bandana da spor bir hava katarak kombini tamamlayacaktır.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)