Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Yatılı Misafirler İçin Konforlu Çözüm Şilteler

Yatılı Misafirler İçin Konforlu Çözüm Şilteler

Yatılı misafir geldiği zaman ev sahibi için en büyük korkulardan birisi misafir için uygun bir yatak bulabilmektir. Kimi zaman kanepeler yatağa dönüştürülür, kimi zaman da evdeki fazla yatak için konforlu çözümler aranır, hatta kimi zaman yer yatağına başvurulur.

  • Konforlu Şilte Seçimi

Şilteler son zamanlarda yatak teknolojilerinin ve ihtiyaçların gelişmesi ile birlikte oldukça kullanışlı, konforlu ve özellikli hale geldi. Pek çok çeşit şilte bulmanız mümkün. Şilteler çat kapı gelen yatılı misafirleriniz için konforlu bir çözüm olacaktır. Ayrıca yataklarınızın daha uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılması için siz de şilte kullanabilirsiniz. Konforlu bir şilte için şiltenin yapısı çok önemlidir. Genel olarak ihtiyaca göre değişse de eğer misafirleriniz için kullanacaksanız Visco kumaştan olması daha sağlıklıdır. Ayrıca sizin içinde konforlu olmasını istiyorsanız fermuarlı olan modellerini tercih edin ki yıkaması ve temizliği kolay olsun. Orta sertlikte bir şilte alırsanız tüm misafirleriniz için genel bir tercih yapmış olacaksınız. Seçeceğiniz şiltenin yatak ucuna sabitlenebilen aparatları olmasına özen gösterin ki ne siz ne de misafiriniz uyurken bu durumdan rahatsızlık duymasın ve kaymasın.

  • Şilte Nasıl Saklanır?

Şilteler yataklara göre çok daha hafifi ve kalınlık olarak çok daha ince oldukları için saklanmaları nispeten kolaydır. Eğer misafir yatağınız varsa bunun üzerinde durmasında bir sakınca yoktur. Ancak yatağınız yoksa ve kanepe üzerinde kullanıyorsanız o zaman toz ve kir olmasını engellemiş olursunuz. Pek çok marka şilte ile birlikte koruyucu bir ambalaj da vermektedir. Eğer bunu saklarsanız oldukça rahat edersiniz. Ancak saklamadıysanız üzerini bir çarşaf yardımı ile sararak yatağınızın altında ve ya daha uygun bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri