Yaz Aylarında En Çok Tercih Edilen Saç Stilleri

Yaz Aylarında En Çok Tercih Edilen Saç Stilleri

Yaz Aylarında En Çok Tercih Edilen Saç Stilleri

Yaz ayları geldiğinde bazı bayanlar saç modellerinde ciddi değişiklikler yapmak isterler. Ancak anlık arar vermemek önemli. 1 saat içerisinde kestirdiğiniz saçlarınızın uzamasının 1-2 yılı bulabileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Her ne kadar yaz ayları için çok şık ve rahat kısa saç modelleri bulunsa da; uzun saç sevenlerdenseniz; saçlarınızı örgü, topuz gibi toplu modeller sayesinde yazı daha rahat geçirebilirsiniz.

Yaz Aylarında En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri

  • Pixie kesimi, son yılların en çok kullanılan saç modellerinden. Cesaret istediği kesin; ancak bir cesaretle kestirip, ardından pişman olmayacağınızdan emin olmalısınız. Bu saç modelinde, saçın yan kısımları makineyle tamamen kısaltılır. Üst bölümler ise; daha uzundur. Sağa, sola ya da arkaya doğru şekil vererek farklı modeller deneyebilirsiniz. Eğer bu saç modelini denemek istiyor ama cesaret edemiyorsanız, saçınızı uzun tutabilirsiniz. Böylelikle saçınızı saldığınızda, normal bir kesim gibi görülecektir.
  • Bob kesiminin, son 10 yılın en çok kullanılan modellerden olduğu söylenebilir. Hala da moda olmaya devam ediyor. Küt tarzında da tanımlanabilecek olan bu modelde, saçın arka kısmı öne göre daha kısa ve bombeli bir yapıya sahip olmaktadır. Özellikle düz saçlı ve minyon kadınlara çok yakışmaktadır.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Yaz Aylarında En Çok Tercih Edilen Uzun Saç Modelleri

Yaz aylarında uzun saç kullananlar genellikle klasik modellerden yana tercihini kullanmaktadır. Ancak bu demek değildir saçlara hareket katılmasın. Perçem ve kahkül modelleri yaz aylarında son derece fazla kullanılmaktadır. Eğer alın bölümünüz genişçe perçem, aksi halde kahkül kullanmalısınız. Kahkül ve perçem hem düz hem de dalgalı saç modellerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Önemli olan kesim sırasında profesyonel bir elin değmesi ve yüzünüzü olduğundan geniş göstermemesidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ