Akmayan Göz Kalemi Önerileri

Akmayan Göz Kalemi Önerileri

Kadınların en büyük sorunları nedir derseniz, aldatan eşlerden sonra kesinlikle akan göz kalemleridir desek yeridir, şaka bir yana gerçekten de akan göz kalemleri sizi sokağın ortasında gülerken, olmadık bir toplantı da eğlenirken ya da hiç olmadık zamanlarda en şık protokollerde bile rezil edebilir. Gözlerinizin altında kömür karası lekelerle en yakın tuvalette, aynanın karşısında yüzünüzü silerken bulabilirsiniz kendinizi. Bu yüzden kadınlar kaliteli – akmayan göz kalemleri arayarak akla karayı seçmiştir birçok dönem. Ama sizlere önerebileceğimiz kaliteli markaların akmayan göz kalemlerinden aldığınızda bu derdinizin de son bulacağını müjdeleyebiliriz.

En İyi Göz Kalemleri

Bu konuda en büyük derdi size yaşatacak olan yağlı bir cilt ve elbette yağlı göz kapaklarıdır. Zira göz kapaklarınızda yer alan ten ne kadar yağlı olursa, göz kaleminiz de o denli akacaktır şüphesiz. Bu konuda size önerimiz waterproof yani suya – sıvılara dayanıklı ürünler olacaktır. Göz kalemi kullanırken hepimiz daha kremsi yumuşak sürülebilen göz kalemlerine yöneliriz ki bunlar tek hamleyle rahatça sürülebilecek olan ürünlerdendir ama bir o kadar da akıcı olurlar. Öte yandan kuru- akması güç kalemlerse göze sürme zorluğu yaşatır.

1 – Flormar Black eye liner ile siyah kömür bir renk elde edebileceğiniz gibi bu tarz bir sorun yaşamazsınız. Zira kalem kendini sabitleyebiliyor. Sürün gözlerinizi kırpıştırmadan mümkün olduğunca bir dakikayı doldurun, işte kaleminiz kurudu bile.

2 – Golden rose waterproof göz kalemi ise hemen hemen aynı kalite de ve üst satırlarda bahsettiğimiz kalem kadar iyi iş görebiliyor. Kısacası bu konuda marka seçimi size kalmış.

3 – Pastel matte waterproof göz kalemini deneyerek de hiç fena sonuçlar elde etmeyeceğinizi bildirmek isteriz. Pastel aslında rujları, oje ve diğer makyaj ürünleri ile öne çıkan bir marka. Ama siyah isli waterproof göz kalemi de diğerleri ile yarışır niteliklerde bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yumuşak uçlu bu kalemlerin her birine piyasada 7 ila 20 tl gibi gayet uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ten ve saç rengine uygun ruj seçiminin nasıl olması gerektiğini buradaki yazımızdan öğrenebilirsiniz ya da göz altı morluklarından şikayetçiyseniz ve bu göz altı morluklarını nasıl kapatacağınızı öğrenmek istiyorsanız buradaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Pelin ceylen 6 yıl

    Önerileriniz için çok teşekkürler dikkate almaya çalışacağım bir de kalem seçimi yaparken mutlaka yazdıklarınızı da değerlendireceğim sevgiler.