Sırt Dekolteli Elbise Nasıl Giyilmeli?

Sırt Dekolteli Elbise Nasıl Giyilmeli?

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte gece davetleri, düğünler ve bol eğlenceli geceler başlar. Bu özel gece davetlerinin en şıkı olmak isteyenlerin en göz alıcı tercihi sırt dekolteli elbiseler olmaktadır. Özellikle sırt dekoltesine güvenen şık ve zarif bayanlar bu elbiseleri rahatlıkla tercih edebilmektedir. Birkaç sezondur en trend gece kıyafetleri arasında yer alan elbiseler bu sezonunda en gözdesi oluyor. Son derece şık ve feminen bir görünüm sağlayan sırt dekolteli elbise nasıl giyilmeli? Diyorsanız işte size mükemmel öneriler;

  • Doğru iç çamaşırı seçimi: Sırt dekolteli elbisede sırt bölümü açık kalacağından dolayı doğru iç çamaşırı seçimi en önemli noktadır. Sırt dekoltenize uygun ve sadece göğüslerinizi kapatacak bir sütyen seçimi doğru olacaktır. Ayrıca sırt dekolteli elbise kullanımı için göğüs ucu kapatıcıları da tercih edebilirsiniz.
  • Sırtınıza özen gösterin: Elbise seçiminiz sırt dekolteli ise sırtınızın görünümüne güveniyorsunuz demektir. Fakat sırt dekoltesinin ön plana çıkması için bu yeterli değil. Sırtınızın güzel ve parlak görünmesi için sırtınıza bakım uygulamayı ihmal etmeyin. Ayrıca sırt dekoltenizi boş bırakmamak için şık bir sırt kolyesi de kullanabilirsiz.
  • Saçlarınızı toplayın: Sırt dekoltenizin daha fazla ön plana çıkması için saçlarınızı mutlaka toplayın. Sırt dekolteli elbise giyerken uzun saçlara sahipseniz at kuyruğu da iyi bir tercih olacaktır.
  • Elbisenizin boyunu iyi ayarlayın: Sırt dekolteli elbise seçiminizde boy ölçülerinizi mutlaka dikkate almalısınız. Eğer boyunuz orta ya da kısa ise kısa boylu sırt dekolteli elbiseler sizin için idealdir. Uzun boylu bir bayansanız her tarz sırt dekoltesi bulunan elbiseler size yakışacaktır.

Sırt dekolteli elbise kombin edilirken son olarak size önerimiz şık bir topuklu ayakkabı seçimidir. Eğer özel bir geceye katılıyorsanız sırt dekolteli elbiseniz için ince topuklar tamamlayıcı olacaktır. Fakat plaj gezmesi ve günlük gezintilerde kullanacağınız elbiseniz için şık parmak arası sandaletler de hem rahat hem zarif görünmenizi sağlar.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)