Çok Şık Vestiyer Modelleri

Çok Şık Vestiyer Modelleri

Ev girişlerinin  en hoş mobilyaları vestiyerler, mont, palto ceket ayakkabı gibi eşyalarımızı düzgün bir şekilde koymak için  tasarlanmış  mobilyalardır. Evimize gelen değerli misafirlerimizi, ilk önce vestiyerlerimizle karşılıyoruz. Her evin demirbaşı olan vestiyerler,  özellikle misafirlerimizin bakışlarıyla dikkat çekiyor. Misafirlerimizin üzerinde ne varsa  rahatlıkla bıraktıkları, fazla eşyalarını bir süreliğine emanet ettikleri, en güvenilir mobilyalardır vestiyerler…

Kullanışlı ve dekoratif olma özelliğiyle eşsiz  aksesuarlardır. Vestiyer seçiminde dikkat edilecek  husus, elbette ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesidir. Evinizin genel dekorasyonuna uyum sağlayan bir vestiyer modeli seçmek gereklidir. Vestiyerler, evin düzeni konusunda oldukça işlevsel bir özelliğe sahiptir. Evin çehresini değiştiren, evlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Vestiyer seçiminde birçok detayları değerlendirmek gerekir. Mesela, duvara monte bir vestiyer mi, yoksa taşınabilir bir vestiyer mi  istiyorsunuz ?

Yanlızca mont,çanta, ayakkabı, terlik, şemsiye ya da benzeri eşyalarınızı bırakmak için tercih edilen bir vestiyer mi istiyorsunuz? Ya da, fazla  yer kaplayan eşyaları mı  yerleştirmek  istiyorsunuz? Modern ve şık bir vestiyer mi, yoksa  klasik bir vestiyer mi istiyorsunuz? Bu soruların cevabını verebilmek için, nasıl bir vestiyer istediğinizden emin olmalısınız.

Çok şık vestiyer modelleri olarak sıralanabilecek özellikler ise şöyledir. Mesela, ön yüzeylerde dekoratif işlemeler çok şık olabilir. Beyaz renkli bir vestiyerde bu dekoratif işlemeler oldukça zarif bir  görünüme kavuşabilir.
Bol raf sistemi, askılıklar ve gizli çekmece modüllü bir vestiyere kim hayır diyebilir. Ahşap, ceviz renkli, son derece işlevsel ve yüksek kaliteli modelleri de tercih edebilirsiniz. Ya da dekoratif ahşap kulplar, ayakkabı ve terlikleriniz için bol raf sistemine ne dersiniz?

İç bölmeleriyle  göz dolduran ve modern çizgileriyle karar vermenizi  kolaylaştıran farklı,  modern ve yaratıcı vestiyer modelleri sadece iyi görünmekle kalmaz, hayatınızı da kolaylaştırır.
Suntaçam ağacılaminant modellerde olan, sürgülü ve iki kapaklı vestiyerler, evin giriş kapısındaki yerlerini almak için sabırsızlanıyorlar. Yüksek ayak yapısına sahip modellerdeki vestiyerlerle de, daha rahat bir kullanım alanı yaratılabilir.
Çevreye ve sağlığa zararsız, kansorojen madde içermeyen kalite standartı yüksek vestiyer modellerinin her evde olması gereklidir. Anti bakteriyel malzemelerden üretilen çok şık vestiyer modelleri, değerli müşterilerin beğenisine sunuluyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Selvi Atay 6 yıl

    Vestiyerleri gerçekten çok beğendim, şampanya renginin hakim olduğu bir evde sanırım beyaz renk ve sarı renkli vestiyerlerin bulunması daha iyi olur.