2021 Trend Kısa Saç Modelleri

2021 Trend Kısa Saç Modelleri

Saçları bambaşka bir havaya sokmayı sağlayacak kesim stilleri, kız bitimiyle beraber boyut değiştiriyor. Bu kapsamda oldukça enerjik bir tarzı ortaya koyan kısa saç modelleri de 2021 yılında yine trend durumda.

Kısa ince telli saçlara sahip olan kadınların yuvarlak yüz hatları ve açık tenliler için en fazla tercih edilen saç şekli.

Kısa ve dalgalı saçlara sahip kadınlar için en çok kullanılan saç modeli ise 2021 yılının yaz aylarına damgasını vuraca gibi görünüyor, rahatlığını ve terletmemesi ile de fazlasıyla tercih edilen bu modeli 2021 yılının yaz aylarında çokca görmemiz mümkün.

Trend Saç Modelleri

2021 yılında, geçmiş yılların popüler saç modelleri arasında yer alan ve ince telli saç sahiplerinin tercih edebileceği Bob kesimli kısa saç ile birlikte keskin hatları olmayan yüzler için uygun olan dağınık perçem kısa saç, Maskülen kısa saç, katlı kısa saç modelleri de oldukça ilgi görüyor.

Yine bir klasik olan küt kesim kısa saçlarda 2021 yılında karşılaşacağımız modeller arasında bulunuyor. Ayrıca asimetrik kesimli kısa saçlarda sezonun favorileri arasında yer alıyor.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)