Seramik: Modern Zeminler Göz Alıcı Duvarlar

Seramik: Modern Zeminler Göz Alıcı Duvarlar
  • Genel
  • Nisan 27, 2020 2:10 pm
  • 0
  • 17
  • A+
    A-

Seramik, epey zamandır duvarlarda ve zeminlerde tercih edilen döşemelerden. Dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir oluşuyla öne çıkarken, stil sahibi yaşam alanları yaratmak için de olmazsa olmazlar arasında. VitrA yaratıcı kreasyonlarıyla ve özgün ev tasarımı kültürünün gelişmesine olanak sağlayan inovatif çizgilerle zemin ve duvarlara şık çözümler getiriyor.

Artık seramik serileri sadece banyolarda kullanmıyoruz. Duvarda, mutfak döşemelerinde, zeminlerde de tercih ediyoruz. Seramik döşemeler, ihtiyaç olması bir yana evimizde güçlü duygular yaratan dekoratif etkisiyle de bizim için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. VitrA tüm kullanıcıların gereksinimlerine şık cevaplar olarak tasarladığı seramik koleksiyonlarda hem duvarlar hem de zeminler için birçok ürün seçeneği sunuyor. mode ve CementMix koleksiyonları klasik çizgilerin minimal sıcaklığını sunarken, retromix ve Miniworx koleksiyonları modern çizgilerin iddialı fakat ulaşılabilir atmosferini evinizin her köşesine taşıyor. ColorCode koleksiyonuyla da ahşap dokunun tüm sakinliğini incelikli bir ifadeyle yeniden yaratıyor. Size de, sunduğu kullanım kolaylığı kadar estetik çehresi ile de kullanıcıların ilgisini çeken seramikler sayesinde şıklığın ve konforun tadını aynı anda çıkarmak kalıyor. Sağlamlığı güzellikle harmanlayan çizgiler tüm zeminler ve duvarlar için heyecanı yüksek bakış açıları getiriyor.

Geometrik Desenler: Doğal Bir Güzellik

Kalabalık bir aileye sahip olabilirsiniz. Belki misafirleriniz hiç eksik olmuyor. Belki de evcil hayvanlarınız var. Böyle bir durumda açık renklerdeki zemin seramiği modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle natürel çizgilerin ferah görünümü yaşam alanınızı ve içinizi rahatlatacak ve günlük ev halinin kusurlarının daha da az görünür olmasına katkı sağlayacaktır. Bunun için en uygun koleksiyon parçalarından olan CementMix seramik serisi, evinize sade ve klas bir görünüm kazandırır. Sofistike tarzı ile yarattığı estetik duygu sayesinde yaşam alanınıza duru bir güzellik katacağından emin olabilirsiniz.

Evinizin koridoru için tercih edeceğiniz canlı zemin dokusuyla ise yaşam alanınızın genel enerjisini ve tarzını değiştirebilirsiniz. Ev düzeninin, duvarların ya da mevcut mobilyaların sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız sadece koridor zeminine uygulayacağınız canlı motiflerdeki yer karosu sayesinde evinizin genel atmosferine sihirli bir hava katabilirsiniz.

Desenli yer seramikleri çeşitleri sayesinde ise halı bile kullanmanıza gerek kalmaz. retromix serisinin çarpıcı ve çok boyutlu tasarımının estetik ahengini halıyla bozmak istemeyeceksiniz.

Evinizin Havasını VitrA ile Değiştirin

Seramik zemin seçiminde evinizin genel tarzını, mobilyalarınızı ve ev içi aksesuarları dikkate almanız gerek. İç mekanın genel atmosferine çok aykırı bir seçim yapmak sizi mutsuz edebilir. Renk tek başına ahenk için yeterli olmayabilir. Bazen aradığınız uyumu zıt renklerde bulabilirsiniz. İhtimam göstermeniz gereken nokta, evinizin genel ruhuna uygun seramik seçiminde bulunmak. İster duvar ister zemin için olsun. Örneğin, VitrA’nın sunduğu Mode koleksiyonu banyonuza ya da mutfak tezgah arasına şık, ferah ve sade bir hava katarken, Miniworx serisi aynı yerler için zengin görünümlü, iddialı bir fon sunar. retromix serisi, zemin için zıt renklerin modern şıklığını karakterize ederken, CementMix ve ColorCode yaklaşımı klasik çizgilerin sunduğu potansiyeli evinizin atmosferini yaratıcı bir biçimde yeniden düşünüp ele almanız için size cazip olanaklar sunar.

Her Mekana Cevap Veren Estetik Koleksiyonlar

VitrA’nın, inovatif tasarım ürünü seramiklerin dayanıklılığı ve zengin ürün seçeneği banyolara, mutfak tezgah aralarına, ev ve iş yeri zeminlerine yepyeni perspektifler sunuyor. Tüm mekanlar ve yaşam alanları için en uygun dekoratif efekti ve tasarımı vadeden ürün seçenekleri ile VitrA konfor ve şıklığı aynı anda sunmak için tekniği sanatla bir araya getiriyor.

Siz de en yakın VitrA bayisine giderek seramik modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir, yaşam alanlarınız için harikulade atmosferler yaratabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ