Tulum Nasıl Kombine Edilir?

Tulum Nasıl Kombine Edilir?

2014 yaz sezonunun en gözde parçalarından birisi tek parça olması nedeniyle kolay giyim ürünü olan tulumdur. Tulum doğru kombin edildiğinde her ortamda sizi en çekici kılabilir. Pratik olmasına rağmen tulumun nasıl giyileceği birçoğumuz için soru işaretidir. Bazı stil danışmanları kısa boyluların asla tulum giymemelerini önerirken, bazıları ise tulumun doğru şekilde kombin edilmesi ile her bayana yakışabileceğini belirtmektedir. Sizlere bu yazımızda tulum nasıl kombine edilir ve tulum alırken nelere dikkat etmeniz gerekir gibi sorularda pratik bilgiler sunacağız. Öncelikle belirtmemiz gereken nokta tulum alırken neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğidir.

Tulum seçiminde uzun boylu iseniz geniş parçalar, atletik ve erkeksi bir vücut yapısına sahipseniz ince askılı ve düşük bel tulum tercihleri yapmanız gerektiğini belirtelim. Zayıf bayanlar için pileli ve fırfır detayları bulunan tulumlar şık bir seçim yaratırken, kısa boylular içinse paça boyunun ayakkabıları gizleyecek kadar uzun tulumlar seçmesi gerekmektedir. Tulum seçimi kadar önemli bir nokta da tulumun nasıl kombine edileceğidir. Tulumu doğru şekilde kombin etmeniz şıklığınızı ön plana çıkarmanın tek yoludur. İşte size tulum kombine ederken dikkat etmeniz gereken öneriler;

  • Her ortamda zarafetinizi ortaya koymak istiyorsanız siyah tulum sizin için en doğru tercih olacaktır. Siyah tulumu kombine ederken uyum sağlamak için altın sarısı ve gümüş takıları ya da ayakkabıları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
  • Drape ve fileli tulumlar da sizi ortamda şık gösterebilir. Drape ve file özelliği bulunan nötr renklere sahip tulumlar her daim size asi bir hava katacaktır.
  • Tulum nasıl giyilir diyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de çanta kombinidir. Tulum giyerken çapraz çantaları tercih etmeniz size avantaj sağlar. Ayrıca çapraz çantanızda yer alan zincirler size zarif bir hava katacaktır.
CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)