Şubat 2016 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Şubat 2016 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Şubat 2016 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Kozmetik ürünleri sıklıkla kullanan bayanlara özel dönemsel kampanya ve indirimler daha avantajlı alışveriş yapmayı salıyor. Kozmetik sektöründe öne çıkan birçok markanın Şubat ayına özel indirim fırsatları markalarına ait özel kataloglarında yayınlanmıştır. Sevgililer gününün Şubat ayına denk gelmesi ile birlikte, bu özel günde daha hoş ve alımlı görünmek isteyen bayanlar için Oriflame ve Avon markalarında çeşitli indirimler göze çarpmaktadır.

2016 Sevgililer Gününe Özel Hangi Kozmetik Ürünler İndirimde?

Sevgililer günü ayı olan Şubat ayına özel birçok üründe indirime giden kozmetik markaları, cazip hediye seçenekleri ile çiftlerin işini kolaylaştırıyor. Özel günde sevgililer güzel kokusun diye en güzel kokulu parfümlerde % 50 ‘ye varan indirimler markaların kataloglarında yer almaktadır.

  • Avon açılıp kapanabilen göz kaleminde %50 indirim
  • Kiss’in Go Ruj % 50 indirim
  • İkili göz farları %45 indirimli
  • Mega Effects likit eyeliner %45 indirim, Avon Şubat 2016 kataloğunda göze çarpan indirim oranlarıdır.

Avon Dudak kalemleri %45 indirimli

Dudakları ön plana çıkaran dudak kalemlerinin nemlendirici özelliğe sahip olması, kış aylarında dudakların hem güzel görünmesini hem de soğuk havalardan olumsuz etkilenmesini önlüyor. 2016 Şubat ayına özel indirimli fiyatı ile mutlaka alınmak için değerIendirilmesi gereken ürünler arasındadır.

Şubat 2016 Optimals Even Out Gündüz Kremi SPF 20 % 60 indirimli

Cilt ringini düzenleme özeliğine sahip bu krem Şubat ayına özel indirimli fiyatı ile birçok bayanın kusursuz bir cilde sahip olmasını sağlıyor. Aydınlık görünen bir cilt tonu için kullanılması tavsiye edilen gündüz kremleri arasındadır.

Oriflame Very Me Eye Lash Stylist Maskara %50 indirim

Kirpiklerin daha dikkat çekici olmasını sağlayan Oriflame maskara neredeyse yarı fiyatına düşen indirimli fiyatı ile dikkat çekiyor. Dolgun ve çarpıcı bakışlara sahip olmak için indirimli fiyatı ile kaçırılmaması gereken ürünler arasındadır. Ayrıca;

  • Miss Happy Parfümlü Vücut Spreyi % 55
  • Optifresh System 8 Diş Macunu % 60
  • Optimals Temizleme Sütü Kuru/Hassas Ciltler % 50 indirim oranlarına sahiptir.
CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)