Eylül Ayı Kampanyaları Kozmetik Ürünleri

Eylül Ayı Kampanyaları Kozmetik Ürünleri

Eylül Ayı Kampanyaları Kozmetik Ürünleri

Kadın, erkek herkesin öncelikle ihtiyacı, ardından lüksü olan kozmetik ürünleri, hem süslenmek, daha güzel görünmek hem de cilt sağlığını korumak adına çok büyük önem taşımaktadır. Öyle ki kozmetik ürünlerine zengin, fakir her yaştan kişi para yatırmaktadır. Kozmetik pazarının her geçen gün genişlemesi ve ilerlemesi dolayısıyla küçük, büyük birçok kozmetik firması ortaya çıkmakta ve ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Her gün yeni bir marka kozmetik ürünüyle karşılaşan bireyler de keselerine en uygun ve en kaliteli ürünleri seçmeye özen göstermektedirler.

Kozmetik Ürünlerinde Sağlık Problemi

Kozmetik ürünlerini bayan, erkek herkes kullanabildiğinden ürünlerin kullanım yaygınlığı üst seviyelerdedir. Ancak kalitesi tescillenmiş ürünlere herkesin parası yetmemektedir. Bu durumda cebindeki para oranında kozmetik ürün almak isteyenler için çok önemli bir sorun ortaya çıkmaktadır. Ucuza alınan kozmetik ürünlerinin birçoğunun üretildiği maddeler cilt sağlığı için zararlı olabilmekte ve çok ciddi sağlık problemlerine sebep olabilmektedir. Bunun için kullananların özellikle Sağlık Bakanlığı ya da Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın izni olduğuna dair etiketi bulunan ürünleri seçmeleri gerekmektedir.

Kozmetik Ürünlerinde Eylül Ayı Kampanyaları

Eylül ayı güneşin yakıcı etkisinin en çok hissedildiği aylardan birisi olduğundan Eylül ayında özellikle güneş koruyucu ürünlerde kampanya yapılmaktadır. Çünkü hem güneş en yakıcı dönemindedir ve güneş koruyucu için en uygun dönemdir hem de güneş ürünlerinin kullanılacağı son aylardan birisine girilmiştir. Güneş koruyucu ürünler dışında yazın terletici etkisi çok hissedildiği için su bazlı makyaj malzemeleri ve bakım kremlerinde Eylül kampanyası yapılmaktadır. Çünkü havalar serinlediğinde daha ağır ve yağlı kozmetik ürünler kullanılmaya başlanacaktır.

Gratis İndirimleri

Gratis, Eylül ayında yaptığı indirimlerle de konuşulmaya devam ediyor. Kapatıcı ürünlerden olan Bb ve cc kremler son derece uygun fiyatlarda. Nude görüntülü balmlar, ağız gargaraları, diş fırçaları ve Neutrogena ürünlerini inceleme ve ihtiyacınız olanları edinmelisiniz.

Watsons İndirimleri

Watsons, Eylül ayının 3’üne kadar %30 ile %70 arası indirimlerin olduğu bir kampanya düzenlenmektedir. Genellikle parfüm, deodorant ve koruyucu kremler üzerine olan indirimi mutlaka incelemelisiniz.

Tekin Acar İndirimleri

Tekin Acar, %75’e varan indirimler yapmış durumda. Ürünler, diğer markaların aksine güneş kremleri üzerine yoğunlaşmış durumda değil. Cilt bakım ürünleri ve kapatıcılar üzerine yoğunlaşmıştır.

 

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)