Slip Elbise Nasıl Kombin Edilir?

Modanın her geçen gün 90’lı yıllara dönüş yapması ve o yılların modasına ait birçok parçanın yeniden giyilmeye başlanması ile slip elbise modelleri de popülerlik kazanmaya başladı. Slip elbiseler ince askıları, saten kumaşları ve dantel detayları ile 2014 yılında en çok tercih edilen elbise modelleri arasına girmeyi başarıyor. Şık ve seksi bir görünüm yaratan slip elbiselerin nasıl giyildiği de önemli. İşte sizlere slip elbise nasıl kombin edilir sorusunun sokak modasından ve ünlü stil bloggerlarından edinilen örnekler ile oluşturulmuş cevapları;

  • Slip elbisenizle sıcak yaz günlerinde sahilde ya da çarşıda dolaşırken farklı bir imaj yaratmak isterseniz elbisenizin beline gömlek bağlamayı tercih edebilirsiniz.
  • Sıcak yaz günlerinde kullanacağınız slip elbiseler için kombin yaratırken sadeliği ön planda tutmaya çalışın. Ten renginize uygun bir topuklu ayakkabı ya da sandalet ile birlikte şık ve sade bir çanta kullanarak slip elbisenizi tamamlayabilirsiniz.
  • Cesur ve kendine güvenen kadınların oluşturduğu slip elbise kombinleri arasında blazer ceketler de en mükemmel tamamlayıcıdır. Blazer ceket ve şık bir şapka ile tamamlayabileceğiniz bu kombin size feminen bir hava yaratacaktır.
  • Slip elbiseyi çok çeşitli parçalar kullanarak tamamlamak mümkün. Kot ceket ya da kot görünümlü gömleklerinizle slip elbisenizi kombin edebilirsiniz. Slip elbisenizin üzerine giydiğiniz kot rengi gömleğinizin düğmelerini açık bırakarak mükemmel bir tarz yaratabilirsiniz.
  • Slip elbise kombin edilirken mümkün olduğunca aynı tonda sandaletler tercih edilmelidir. Bilhassa stiletto ayakkabılarla yaratacağınız kombinler oldukça göz alıcı olacaktır. Slip elbise tercihlerinizde genellikle dantel ve file tarzı kumaşlarla tasarlanan seçimleri ön planda tutmanızı tavsiye ediyoruz.  Bu sayede daha hoş ve birbirinden şık kombinler yaratmanız kolaylaşacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here