Erkek Arkadaşım Bana Sevdiğini Söylemiyor Ne Yapmalıyım?

Erkek Arkadaşım Bana Sevdiğini Söylemiyor Ne Yapmalıyım?

Kadınların büyük bir bölümü, sevildiğini duymaktan hoşlanır. Sevgilisi tarafından; her an sevgi sözleri duymak, kadınları rahat etmeyi bırakın, adeta bulutlarda hissettirirken erkekler için durum biraz daha farklıdır. Filmlerde ve karikatürlerde sık sık işlenen; ‘’Beni seviyor musun?’’ sorusuna karşılık verilen ilginç cevapların altında da iki cins arasındaki düşünce yapısının farklılığı yatar.

Erkekler İçin Seni Seviyorum Cümlesi Neyi İfade Eder?

Daha önce bu konuya hitaben sevip sevmediğini anlamak konuda özet olarak bazı bilgileri paylaşmıştık, Her erkek için durumun aynı olduğunu söylemek mümkün değildir ama genellikle kadınlara göre bu iki kelimeye çok daha büyük bir anlam yüklerler. Seni seviyorum dedikten sonra, adeta hayatlarının değişeceğini düşünür ve kendilerini baskı altında hissederler.

  • Eğer sevgiliniz sizi sevdiğini söylemiyorsa, olumlu yanından bakarak, onun için herkese söylenen bir kelime olmadığını görebilirsiniz. Bu demektir ki, size sevdiğini söylediğinde kendinizin çok özel olduğunu hissedebileceksiniz.
  • Erkek arkadaşınızın sevdiğini söylememesi, ciddi bir ilişki istemediğinin göstergesi de olabilir. Amacı belki de yalnızca yalnızlığını paylaşmak ve hayatında birisi olduğunu hissetmektir. Sevdiğini söylemediğinde ise; kendini sorumluluk altında hissetmez ve istediği zaman ilişkiyi bitirebileceğini düşünür.
  • Bazı erkekler ise; sevdiğini söylemeye gerek duymaz. Her an etrafınızda dolanan, size gözleri parlayarak bakan ve sizi mutlu etmek için elinden geleni yapan bir sevgiliniz var; ancak sizi sevdiğini söylemiyorsa, nedeni tamamen sevdiğini farklı şekilde göstermesindendir. Unutmayın ki herkesin sevgisini gösterme şekli birbirinden farklı olabilir.

Erkek Arkadaşımın Sevdiğini Söylemesi İçin Ne Yapmalıyım?

Bu konuda yapılan baskı, hem erkek arkadaşınızın bunalmasına hem de sizin üzülmenize neden olabilir. Unutmamalısınız ki; baskıyla sizi sevdiğinizi söylemesi sizi mutlu etmeyecektir. Bu nedenle, yapabilecekleriniz, sevildiğinizi duymaktan hoşlandığınızı hissettirmekle sınırlı. Ancak; abartılı bir şekilde belli etmemeniz önemli. Aksi takdirde kendinizi komik duruma gösterebilirsiniz. Belli etmek için ise; romantik bir film izleyip ne kadar hoş olduğunu ifade edebilir ya da bir arkadaşınızın erkek arkadaşının arkadaşınızı hoş sözleriyle mutlu ettiğini anlatabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise; durumu bir karşılaştırmaya dönüştürmemek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ