2022 Yazlık Gündelik Kadın Kıyafet Modelleri

2022 Yazlık Gündelik Kadın Kıyafet Modelleri

2022 yazının cıvıltısı, mis kokusu mağaza vitrinlerinde kendini çoktan göstermeye başladı. Markaların büyük çoğunluğu mağazalarında bahar ve yaz esintilerini hissettiriyor. Alışveriş yapmak için kendilerine çeken bu cıvıl cıvıl vitrinlerde günlük hayatta giyilebilecek çok sayıda kıyafet alternatifi bulunuyor. Renklerde ve desenlerde sınır olmayan yaz modasını yakın takip etmeyi unutmayın.

2022 Yaz Giyim Modası

Kabarık Eteksiz Dolap Kalmasın

Vitrinlerde boy boy kabarık etek görürseniz asla şaşırmayın. Minisiyle, midisiyle ve maksisiyle kabarık etekler yaza damgasını vuracak. Birçok stile uyum sağlayan alternatifleri olduğundan hemen her tarzda kullanılabilecek olan eteklerde renk ve desen sınırlaması yok. Soft renkler kadar pastel tonları da mağazalarda görebileceksiniz.

Bluzlar İçeri

Şifon gömlekler ve bluzlar, kot gömlekler, ince trikolar bu yazın günlük kıyafet modasına göze çarpan parçalar. Kullanırken dikkat etmeniz gereken ise neyle kombin yaptığınız olmalı. Pantolonla tercih edileceklerse rahatlıkla kullanabilirsiniz ama eteklerle ve özellikle kabarık eteklerle kullanılacaksa mutlaka bel içinde olmalı. Hafif bombe de verilirse 2022 yaz modasından geri kalmanız olanaksız.

2022 MODASI İLE İLGİLİ YAZININ DEVAMI İÇİN

1
2

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)