Evinizin En Özel Eşyası Koltuk Takımını Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evinizin En Özel Eşyası Koltuk Takımını Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Seçtiğiniz eşyalar, eşyalarınızın modelleri ve renkleri hem sizin hem de evinizin karakterini yansıtır. Bu eşyalar arasında evinizi ön plana çıkaran ve dekorasyonun temel taşını oluşturan en özel eşya koltuk takımıdır. Eve alınacak ilk eşya olan koltuk takımı, diğer eşyaların seçiminde de önemli bir işleve sahiptir ve bu nedenle de önemli bir misyonu da vardır. Zevkinize ve karakterinize uygun koltuk takımlarını farklı renk ve modellere sahip, çeşitli zevklere hitap eden geniş ürün yelpazesine sahip İder Mobilya’da bulabilirsiniz. Özgün, modern tasarımları ve çeşitli renk kullanımları ile göz dolduran İder Mobilya, kullandığı kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü ürünler sunuyor ve bu ürünlerde rahat bir kullanım vadediyor.

Sadeliğin Şıklık ile Buluştuğu Zamansız Koltuk Takımı Modelleri

Abartılı renkler ve desenlerden arınmış modern çizgilerin sadelik ile buluştuğu tasarımlar, zaman tanımadan her devrin modası olmaya aday. Yeniliğini daima muhafaza eden modeller aynı zamanda klasik tarz ile de buluşuyor ve salonlarınızı unutulmaz mekânlara çeviriyor. Açık renk ve koyu renk seçeneklerinin olduğu koltuk takımı modellerinde zıt renkleri bir araya getirerek salonunuzda renk dengesini sağlayabileceğiniz gibi dilerseniz tek bir renk kullanabilir ve zıt renkleri diğer eşyalarda kullanabilirsiniz. Koltuklarını takım halinde alabileceğiniz gibi her koltuğu tek tek alabilir ve farklı modelleri bir araya getirerek kendi koltuk takımınızı yaratabilir ve salonunuza kişilik katabilirsiniz. Mekânın büyüklüğüne göre ikili ve üçlü koltuklar arasında tercih yapabilir berjer ile de takımınızı tamamlayabilirsiniz. Salonunuzun ruhuna en uygun koltuk ayağı dokusunu ahşap, metal ve plastik ayak opsiyonları arasından seçebilirsiniz. Gürgen, mdf, kayın, metal, masif, profil gibi malzemeler kullanılarak üretilen koltuk iskeletleri olduğu gibi birden fazla malzeme kullanılarak oluşturulan koltuk iskeletleri koltukların yapısını güçlendiriyor ve uzun yıllar kullanım garantisi veriyor.

Şık Olmanın Yanı Sıra İşlevsel Koltuk Takımı Modelleri

Yer sıkıntısının yaşandığı mekânlarda kurtarıcı rolde bulunan birden fazla işleve sahip eşyalar ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Özellikle küçük evlerde kullanılan her ürünün birden fazla fonksiyonunun olması hayati bir önem taşır. Bu doğrultuda hem ek depolama alanı sunan sandıklı koltuk takımı modelleri hem de yatak olma fonksiyonu sayesinde ekstra yatak alanı sunan koltuk takımı modelleri eviniz için vazgeçilmez olacak. Çekyat şeklinde yatağa dönüşen modellerin yanı sıra sırt atlatmalı olarak da yatağa dönüşen modeller mevcut. Yerden belli bir yükseklikte olan koltuk takımlarının temizlik sırasında da kolaylık sağlayarak temizlik sırasında zaman ve enerji tasarrufunda bulunmayı sağlıyor.

 

Kolay Temizlenebilen Çeşitli Kumaş Seçenekleri

Koltuk takımı modellerinde şıklık ve rahatlık kadar kumaşın dokusu ve teknik özellikleri de önemlidir. Kolay temizlenebilme özelliğine sahip kumaşlar hem leke tutmuyor hem de yumuşak dokuları sayesinde tende hoş bir his bırakıyor. Keten, fabrice picasso, nubuk, örme kumaş seçeneklerine sahip ürünler arasında keten-nubuk karışık ürünler bulmanız da mümkün. Kolay silinebilen ve iz bırakmayan yapısı sayesinde özellikle çocuklu aileler ve evcil hayvan besleyenler için hayat kurtarıcı rolde olan kumaş seçeneklerini her modelde bulabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Renk Seçenekleri

Beyaz, kırmızı, turuncu, mavi, sarı, kahverengi, yeşil, siyah, gri, lacivert gibi çok çeşitli renk seçeneklerine sahip ürünlerden kimi mat kimi de parlak kumaşlarıyla her zevk için uygun koltuk modellerini bulabileceğinizin garantisini veriyor. Her bütçeye uygun koltuk takımı fiyatları sunan İder Mobilya’da siz de tarzınızı yansıtan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan uzun ömürlü koltuk takımı modellerine ulaşabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)