Kadınlar Hayattan En Çok Ne İster?

Kadınlar Hayattan En Çok Ne İster?
  • Genel
  • Ağustos 7, 2022 9:34 pm | Güncellenme: Eylül 9, 2023 5:57 am
  • 0
  • 14
  • A+
    A-

Kadınlar hayatlarındaki her şeyin mükemmel olmasını isterler ve bunun içinde ellerinden gelen her şeyi hiç çekinmeden uygulamaya çalışırlar. Fakat ne yazık ki çoğu zaman bu fırsat gerekse ailesi tarafından gerekse de partnerleri tarafından ellerinden alınarak, kendi hayatları ile ilgili kararları dahi almaları engellenmeye çalışılır. Bu durum ise bir çok kadın için hayatı artık yaşanılmaz bir hale sokmaktadır. Peki kadınlar ne ister?

Kadınların aslında hayattan istedikleri tek şey anlayıştır. Çünkü bir kadın giyim tarzına, hak ve özgürlüklerine anlayış gösterilmediği için bunalıma girer. Yani kadına her konuda saygı gösterilmesi onun da toplumun bir parçası olduğunu hissettirmek kadınların hayata bakış açısının temel nedeni olarak nitelendirilebilir.

Kadına Yönelik Şiddete Hep Birlikte Hayır Diyelim

Günümüzde oldukça fazla kadına yönelik şiddete şahit oluyoruz. Fakat ne yazık ki çoğumuz bu tür olaylar yanımızda dahi yaşansa tepkisiz kalabiliyoruz. Oysa ki kadınsız bir toplumdan medeniyet beklenilmediğinin de hepimiz farkındayız. Öyleyse kadına yönelik şiddete hep birlikte hayır, diyelim.

Bonita Şarkısı Neden Bu Kadar Çok Sevildi?

Geçmişte piyasayı alt üst eden, dillerden hiç düşmeyen La isla Bonita şarkısı Madonna  tarafından gündeme bomba gibi düşmüştü. Peki Bonita şarkısı neden bu kadar çok sevildi? Elbette ki bu sorunun cevabını hemen hemen hepimiz çok iyi biliyoruz belki de ifade edemiyoruz. Bu şarkının çok sevilmesinin nedeni kesinlikle büyük küçük demeden herkes tarafından çok sevilen Madonna oldu. Zaten büyük bir hayran kitlesine sahip olan Madonna la isla Bonita şarkısı ile de hayranlarını bir araya toplayarak daha fazla gündemde yer almayı başarılı bir şekilde gerçekleştirmişlerdir.

Bonitam Kadın Sitesi

Kadın sitesi kendini geliştirmek isteyen ve kendine değer veren bir çok kadının severek takip ettiği siteler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Çünkü her kadın her ne kadar zaten eşsiz bilgilere sahip olsalar da bunu zaman gözden geçirmeleri gerektiğini bilirler. Bonitam kadın sitesi de kadınların ilgi alanına hitap edebilecek en yararlı bilgileri bünyesinde bulundurarak bir çok kadına daha pratik bilgileri sunmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ