Akrep Burcu Erkeğinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Akrep Burcu Erkeğinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Erkeklerle baş etmek genel olarak zorken, akrep burcu erkeğiyle başa çıkmak ise iki kat daha güç bir durumdur. Çünkü akrep burcu fiziksel ve karakteristik açıdan oldukça zordur. Olumlu özellikleri, olumsuz özelliklerine oranla daha azdır fakat çoğu kadınları kendine kısa bir süre içinde etkileyip aşık edebilmektedir.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu erkeğinin sahip olduğu olumlu özellikler şunlardır:

  • Akrep burcu erkeği, çok gerçekçi ve sadıktır.
  • Yaratıcılığı severler.
  • Tutkulu ve her zaman enerjisi yüksek burçlardır.
  • Karizmatik özelliğe sahiptirler.
  • Arzulu yapısıyla dikkat çekmektedir. İstediği şeyin, zorluğuna aldırmadan peşinde koşar devamlı olarak yeni şeyler keşfetmeye çalışır.
  • Karamsar değildir. Çok kararlıdırlar. Bir adım geriye doğru atmazlar.
  • Ona söylediğiniz ve asla 3.kişilerle paylaşmamasını istediğiniz konu onunla mezara gider.
  • Size değer verirse kolay kolay sizden vazgeçmez.

En sevilen özelliği ise sorumluluklarının bilincindedir. Çok anlayışlı ve amansız oluşu, akrep burcu erkeğini fazlasıyla çekici hale getirir.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Aşırı derecede kıskanç bir karaktere sahiptir. Her daim yakıcı ve intikamcı karakterleri vardır. Bu özelliği yönünden eksiler kazanmış bir burçtur. Çok inatçı ve merhametsiz bir burç oldukları gibi de insanlara karşı kuşkucu bir tavırlar yaklaşırlar. Bu burcun bir diğer olumsuz özelliği ise diğer insanlar ile uyum sağlamada güçlük yaşaması ve eleştiri yapmaktan da fazlasıyla zevk almasıdır.

Şüphelendiği şeyler uğruna sadece önsezileriyle anlam vermediğiniz hareketler yapabilir.

Hiç bir şeyi unutmama özellikleri nedeniyle yaptığınız en ufak bir yanlış hareketiniz, sözünüz de onlar tarafından asla unutulmaz ve yıllar sonra bile size bunu hatırlatır.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği sorun çıkarmayan her daim uyumlu olan sorunsuz kadınlardan hoşlanırlar. Bu burcun erkeğine göre kadınların sevgisi ve saygısı hiç bitmemelidir. Olumsuz davranışlara karşı tahammül edemedikleri sebebiyle de bu şekilde davranan kadınlarla da asla yan yan gelmek istemezler. Akrep burcu erkeğinin hayalindeki kadın hiçbir durumda yalan söylemeyecek sırlı olan bir yanı da kesinlikle olmayacaktır.

Ancak istemden olsa da bir kadının bir kez yalan söylediğini anladığında o kadın ile arasına kesinlikle mesafe koyacaktır.

Akrep erkekleri bakımsız kadınlardan asla hoşlanmaz, bu burcun erkekleri kendine bakmayan kadınların kendine saygısı olmadığı için bakımsız olduğunu düşünür ve kendine saygısı olmayan bana mı saygılı olacak diye düşünür ve direk kırmızı çizgiyi çeker.

Akrep erkekleri cazibesini kullanarak etkileyebileceği kadınları fazla umursamaz ayrıca bu burcun erkekleri malesef kadınların ilk adımı atmasını bekler yani aşından yanıp tutuşsa dahi asla ilk adımı atmaz. istisnalar kaideyi bozmaz. 🙂

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Akrep burcu erkeği genel anlamda şehvetli ve bakımlı olan kadınlara direnemezler. Sürekli olarak kendisine itaat eden veya güven sağlayan ve sadık kadınlara karşı sonsuz ilgi duyar. Akrep burcu erkeğini bir şekilde etkilemek istiyorsanız, karakterinizdeki kıskanç yapıya sahip çıkmanız ve birlikte olduğunuz ortamlarda ise ondan başkasını gözünüzün görmediğini hissettirmeniz lazımdır. Özellikle de bu durum aşk hayatında oldukça dayanılmaz bir etkidedir. Bir akrep burcu erkeğini kendinize bağlamak istiyorsanız bunları göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde çok zorluk yaşarsınız.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)