Tasarım Sweatshirtlerle Şıklığı Yakalayın

Tasarım Sweatshirtlerle Şıklığı Yakalayın
  • Genel
  • Ağustos 26, 2020 3:47 pm
  • 0
  • 18
  • A+
    A-

Sweatshirt, kadın erkek fark etmeksizin herkesin rahatlıkla giydiği kıyafetler arasında yerini uzun yıllardır almakta. Rahatlığının yanında şık olması da tercih edilmesinin önemli nedenleri arasında. Son zamanlarda sıklıkla tasarım sweatshirt’ler de görmeye başladık. Birbirinden farklı baskıları, renkleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda.

Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Sweatshirt’ler, sonbahar ve kış mevsimlerinin neredeyse olmazsa olmaz parçalarındandır. Günlük hayatta rahatça kullanılabilmesi en çok tercih edilme sebebidir. Yaş ve cinsiyet fark etmeden çoğu kişinin beğenisi kazanan sweatshirt’ler ister bir sabah kalvaltısına giderken ister arkadaşlarınızla buluşurken, okula giderken giyebileceğiniz kıyafetlerdendir. Hemen bir jean ya da ile kombinlenmesi de sweatshirt’lerin dolapta yeri her daim hazırdır. Kadınlar özellikle tayt ile yaptıkları kombinle günleri olabileceğince rahat geçirirler. Bu sebeple her mevsim gönül rahatlığıyla dolaplarda yerlerini alırlar.

Tasarım sweatshirt’leri de bu kombinleme arasında düşünebiliriz. Üstelik bu sefer özel bir tasarım sweatshirt giyerek farklı bir görüntü yakalamanız da mümkün. Rahat olurken bir de etrafınızdaki gözlerin sizde olması fena olmaz, değil mi? Bunun yanında kendinizi farklı hissetmek de hoşunuza gidecektir. İşte tasarım sweatshirt’ler size bu hissi yaşatmak için en uygun parçalar arasındadır.

Tasarım sweatshirt’ler 2021 kışının da en önemli parçalar arasında gösterilmekte. Sezonun trenleri arasında kendisine çoktan yer buldu bile. Eğer siz de modayı takip ediyor, buna göre bir dolap düzenliyorsanız tasarım sweatshirt’lere göz atmanızın zamanı gelmiş demektir. Birçok farklı modeli ile sweatshirt’ler kombininizi hem şık hem spor bir şekilde düzenlemekte oldukça işlevsel bir parça. Herkesin rahatlıkla tercih ettiği sweatshirt’ler sizin de gözdeleriniz arasında yer almalı.

Tasarım Sweatshirt’lerde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sweatshirt’lerin her yaşa, herkese hitap ettiği muhakkak. Kolay kombinlenebilmesi, günlük hayatta rahatlıkla kullanabilmesi ve çeşitleriyle çoğu kişinin dolabında en az bir tane olan bir ürün. Son zamanlarda bunların arasına bir de tasarım sweatshirt’ler eklenmiş durumda. Ancak tasarım sweatshirt’lerde birtakım unsurlara dikkat etmek gerek. Nihayetinde giyeceğiniz sweatshirt’ü tasarım olanından seçmeniz, kaliteye ve görüntüye önem verdiğinizi gösterir. Bu sebeple taşıyacağınız sweatshirt’ün bu özellikleri içinde barındırıyor olması gerekir. Peki, tasarım sweatshirt’lerde nelere dikkat etmeklisiniz?

Kaliteden Ödün Vermeyin

Günümüzde tasarım sweatshirt’ler özellikle gençlerde olmak üzere, herkesin üzerinde sıklıkla görmeye başladığımız ürünler arasındandır. Bunun nedeni, çok fazla çeşidi olmasının yanı sıra kişiliği de yansıtan bir yanı olmasıdır. Nihayetinde taşıdığınız kıyafet bir yerde sizin de kimliğinize dair karşı tarafa birtakım bilgiler vermektedir. Bu tasarım sweatshirt’leri dilediğiniz yerden alabilirsiniz ama bu noktada birkaç hususa dikkat etmeniz önemlidir. Çünkü bazı yerler baskıda kullandıkları malzemelerin kalitesine dikkat etmeyebilirler. Kimyasalın zararlı olma ihtimali ortaya çıkabilir. Tiburon, sizi böyle bir durumla karşılaştırmaz. Kaliteli ürünlerle oluşturulan tasarım sweatshirt’lerini gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Üstelik oldukça fazla çeşidiyle dolabınızı renklendirebilirsiniz.

Tasarım Sweatshirt’lerin Kumaşına da Dikkat Etmelisiniz

Tasarım sweatshirt’ler hem sizden bir şeyler taşıması hem sonbahar ve kış mevsiminde kullanılabilmesi ve en önemlisi kolay kombinlenebilmesiyle sık tercih edilen kıyafetler arasında. Tasarım sweatshirt’ler görselliğe de önem veren kişilerin vazgeçilmez parçaları arasında yerini zaten çoktan almış durumda. Eğer daha önce tasarım bir sweatshirt giydiyseniz ya da giymek istiyorsanız şuna dikkat etmelisiniz: Tasarım sweatshirt’ünüzün kumaşı pamuk olmalıdır. Pamuk, vücudunuzu rahat ettirecek en değerli kumaşlar arasındadır. Cildinizin nefes almasını sağlayacağı için terleme gibi bir durumla karşılamazsınız. Bu da gününüzü ferah geçirmenize yardım eder.

Tasarım Sweatshirt’ünüzü Nasıl Kullanmalısınız?

Tasarım sweatshirt’ler şıklığın önemli parçaları arasındadır. Farklı bir tarz oluşturmak isteyen, görüntüsüne ufak ama etkili bir dokunuş yapmak isteyen kişilerin seçtikleri tasarım sweatshirt’leri doğru kullanmak da önemlidir. Nihayetinde tasarım oldukları için bu kıyafetler, çoğu kıyafete göre daha hassastır. Bu sebeple yıkama, ütüleme gibi durumlarda olabildiğince dikkatli olmalısınız.

Tasarım sweatshirt’ünüzün şıklığını devam ettirebilmesi için öncelikle yıkama talimatına mutlaka uymanız gerekir. Ancak bu talimatlara uyduğunuz sürece tasarım sweatshirt’ünüz ilk günkü gibi kalabilir. Çünkü baskılar özenle sweatshirt üzerine basılır. Eğer çok sıcak suda yıkarsanız tasarıma zarar gelebilir. Bu da artık o sweatshirt’ü giymek istemeyeceğiniz anlamına gelir. Bu sebeple eğer bir tasarım sweatshirt’ünüz varsa ya da olacaksa, düşük seviyede yıkamanız tavsiyemizdir.

Genelde tasarım sweatshirt’ler için max. derece 40’tır. Eğer tasarım sweatshirt’ünüzü bu derecenin üzerinde yıkarsanız zamanla tasarım zarar görebilir. Ayrıca kurutma makinelerinde yapacağınız kurutma işlemi de ürününüze zarar verebilir. Tasarım sweatshirt’ünüzü gölgede kurutmaya özen göstermelisiniz. Eğer bu işlemi düzenli bir şekilde yaparsanız sweatshirt’ünüzün ömrü de daha uzun olacaktır.

Kapüşonlu mu Yuvarlak Yaka mı?

Aslında her ikisi de şıklığın ve rahatlığın önemli parçaları arasında yerini alıyor. Kimileri kapüşonlu severken kimi yuvarlak yaka sweatshirt’ü tercih edebiliyor. Her ne olursa olsun ikisinde de aslında daha önemli olan üzerinde taşıdığı tasarım. Çünkü tasarım, sizden bir şeyleri dışarı vuran bir görsel. Mesela uzaylı bir motorcu temalı sweatshirt sizi yansıtır mı? Ya da antrasit, astronot? Manşetlerde yer alan bir desen? Hangisi size ait?

Bunlar tamamen sizin zevkinize, keyfinize kalmış bir durum. Sert mi görünmek isterseniz yoksa marjinal mi? Buna karar verdikten sonra birbirinden farklı dijital baskılı tasarım sweatshirt’ü bulmanız pek de zor olmayacaktır. Artık her şey elinizin altında. İstediğiniz saatte kişiliğinizden bir şeyler verebilecek, tarzınızı oluşturabilecek sweatshirt’leri rahatlıkla seçebilirsiniz. Tiburon.com sadece bunun için sizlerin hemen yanı başında. Birbirinden farklı tasarım sweatshirt’leri ile siz de kendinize kıyafetinizde yeni bir yön çizebilir, çok farklı bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Söylediğimiz gibi, tasarım sweatshirt’ler hem şıklığı hem rahatlığı ile çoğu insanın dolabından eksik etmediği parçalar arasında yerini almış durumda. Gün içinde birçok yerde, mekânda rahatlıkla kulllanılıyor olması, ne giyeceğim derdine hemen son vermesi cezbedici özellikleri arasında. Bunu yaparken şıklığı da elden bırakmıyor üstelik. Bunun yanına bir de hareketlerinizi kolaylaştırması, sizi zorlamaması belki de en çok tercih edilmesinin altında yatan nedendir. Eğer siz de dolabınızı yenilemek ve 2021 kışına hazırlanmak istiyorsanız sweatshirt’lere bir göz atmanız sizlere tavsiyemizdir. Hem bu sweatshirt’leri giymek için dışarıya çıkmaya gerek de yok. Evde de rahatlıkla kulllanabilir, bedeninizi sıcak tutabilirsiniz. Nihayetinde güzel olmayı, farklı olmayı isteriz, dışarıdan güzel görünmek isteriz ama her şeyi önce kendimiz için yaparız, yapmalıyız. Siz kendinizi mutlu hissederseniz ancak o zaman güzel olursunuz. Tasarım sweatshirt’ünüzü evde giyerek oturduğunuz yerden de şıklığın, rahatlığın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bizden size 2021 kışına tavsiyemiz budur. Siz de şayet tasarım sweatshirt şıklığını yaşamak istiyorsanız Tiburon’u ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ