2015 Yılı Sonbahar & Kış Etek Modası

2015 Yılı Sonbahar & Kış Etek Modası

Yeni bir yıla adım attığımız şu günlerde modacıların yeni sezon tasarım ve kreasyonları birbir gösterime çıkmakta ve defilelerle tanıtılmakta. Bayanların daha çok takip ettiği yeni sezon trendlerinde bu yıl için onları bekleyen en önemli sürpriz, modacıların hazırlamış olduğu etek modelleri olacaktır.

2015 Yılı Sonbahar ve Kış kreasyonlarında göze çarpan en önemli bayan giysisi etek modelleridir. Çok zengin bir kreasyon sizleri beklemekte. Etek modelleri açısından zengin bir çeşit aralığının olduğu bu sezonda en çok dikkat çeken parçaların başında yine kalem etekler gelmekte.

Kalem etek modelleri bu sezonda hem gündüz iş yaşamının içinde hem de gece eğlencelerde tercih edilen iddialı bir model olarak karşımızda. Diz altına kadar inen ve orada kesimi sonlanan bu çekici etek modellerinde daha rahat adım atabilme adına arkadan yırtmaç detayını da kullanabilirsiniz. Ayrıca kısa bir yırtmaç hem yürüyüşünüzü rahatlatacaktır hem de çekiciliğinizi arttıracak şık bir ayrıntı olacaktır. Bu tip etek modellerinde kaşe ve yünlü kumaşlar modacıların tercihleri arasındadır.

Yine geçmişten günümüze kadar uzanan çan etek ve belden balık etek modelleri de bu sezonun en çok beğenilen etek modelleri arasındadır. Bu tip etek modelleri tüm bedeni sardığı için tesettür modasında da tercih edilen bir modeldir. Tesettürlü bayanlar bu tip eteklerini bu sezon ferace ve kap modelleri ile rahatlıkla kombin ederek, sokakta da giyebilirler.

Gece hayatı içinde etek giymeyi tercih eden bayanlarımızın bu sezon tercihi mini eteklerden yana olacaktır. Çok şık mini etek modellerini abiye bluz ve kazakları ile kombin ederek, şık kısa bir kürkle kıyafetlerini tamamlayıp, her türlü eğlence ortamında dikkat çekecek şekilde kullanabilirler.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    sinem erdem 9 sene

    çok hoş modeller var. bu arada kadın giyimi üzerine ciddi indirimler söz konusu, bi bakmanızı öneririm.