Eğlenceli Dijital Platform Dizileri

Eğlenceli Dijital Platform Dizileri

2022 yılında yayınlanmaya başlayan ve belki de daha önceden yayınlanmış olmasına rağmen listelerde halen yer alan en eğlenceli dijital platform dizilerini arıyorsanız şu anda doğru içeriği okuyorsunuz. Sizin için hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde birbirinden eğlenceli ve keyifli dizilere yer verecek, aynı zamanda can sıkıntınızı gidermenize yardımcı olacağız. Hazırsanız başlayalım.

2022 Yılında Yayınlanan En Eğlenceli Dijital Platform Dizileri Hangileridir?

Dijital platformların her geçen gün popülerleşmesi ile en iyi diziler bu dijital platformlar üzerinden seyirciler ile buluşmaya başladı. Bu yazımızda sizinle paylaşacağımız komedi dizilerini ise şu şekilde listeleyebilmemiz mümkündür:

  • The Office
  • Fleabag
  • The Marvelous Mrs. Maisel
  • Bojack Horseman
  • Suits

Yukarıda saymış olduğumuz diziler hakkında detaylı bilgi edinmek ve hangi platformlarda yayınlandıklarını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Dijital Platform Dizileri

The Office

Daha çok durum komedisi niteliğinde ve IMDb puanı 8,9 olan The Office için ofis komedisi şeklinde bir nitelendirme yapmak mümkündür.

the office

Bu dizi yayınladığı 9 sezon boyunca bütün Altın Küre ve Emmy Ödüllerini almayı başarmış, hala revaçta olan bir dizidir. Bu dizinin konusu ise Dunder Mifflin Paper Company’nin ofisi içerisinde yaşanan komik olaylardır. Bu diziyi Amazon Prime’dan izleyebilirsiniz.

Fleabag

Aynı anda hem komediyi hem de dramı iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Fleabag için Amazon Prime’ın en güçlü kozu diyebiliriz. Bu dizi hem Altın Küre hem de Emmy ödülüne sahiptir ve bu dizinin son derece güçlü bir kurgusu vardır. Yazarı ve oyuncu unvanlarına ek olarak aynı zamanda yapımcı olarak da bilinen Phoebe Waller-Bridge tarafından yazılan Fleabag dizisi sizi kendine bağlayacak.

The Marvelous Mrs. Maisel

IMDb puanı 8,7 olan ve 75. Altın Küre Ödüllerinde birçok ödül kazanan The Marvelous Mrs. Maisel, Amazon Prime’ın orijinal içerikleri arasında bulunuyor.

The Marvelous Mrs Maisel

İki çocuk annesi olan Miriam Maisel’in hikayesini anlatan bu yapımın En İyi Komedi Dizisi ve En İyi Kadın Oyuncu ödüllerine sahip olduğunu da ekleyelim.

Bojack Horseman

Bu listede yer almayı hak edecek kadar iyi bir animasyon dizisi olan Bojack Horseman, IMDb’den 8,7 puan alabilmiştir ve son derece iyi bir mizahi yöne sahiptir. Bu diziyi izlemek için Netflix aboneliğinizin olması yeterlidir. Sadece 25 dakika süren bölümleri izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Suits

IMDb’den 8,5 puan alan ve Netflix’de bulunan Suits dizisi yılların eskitemediği en eğlenceli dizilerden bir tanesidir. Bu dizi New York’ta yer alan bir avukatlık firmasında yer alan avukatların arasındaki olayları konu alıyor.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)