2014 Yılında En Çok Tercih Edilen Güneş Gözlükleri

2014 Yılında En Çok Tercih Edilen Güneş Gözlükleri

Yaz aylarında gözlerimizi aşırı güneş ışınlarından korumak için güneş gözlükleri vazgeçilmezlerimiz arasında yer alır. Sadece güneşten korunmak için değil, aynı zamanda da aksesuar olarak kullanılabilen güneş gözlükleri, giyim tarzımızın daha gösterişli olmasını da sağlar. Dolayısıyla güneş gözlükleri modelleri de her sene farklı tarz ve modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Biz de Qkadın ekibi olarak 2014 yılının en çok tercih edilen güneş gözlükleri üzerine ufak bir araştırma yapıp sizlerle paylaşmayı düşündük.

Bu sene hemen her kesime uygun bir model ile karşımıza çıkan 2014 yılının en çok tercih edilen güneş gözlükleri daha çok yansımayı sağlayan aynalı modeller en çok tercih edilen güneş gözlükleri arasında yer alıyor. Üstelik aynalı olarak tasarlanan güneş gözlükleri birbirinden dikkat çekici renk seçenekleriyle göz dolduruyor. Daha çok mavi, yeşil, turuncu ve lacivert tonlarının ağırlığında tasarlanan aynalı güneş gözlükleri, güneş ışınlarının da yansımasıyla daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra, 2014 aynalı güneş gözlüklerinde iki farklı çerçeve kalıbı kullanıldı. Geçen senenin de modası olan aynalı gözlükler oval çerçeve kalıbı ile karşımıza çıkarken, bu sene aynı zamanda yuvarlak aynalı gözlük modelleri de rağbet gören modeller arasında yer alıyor. Çerçeve kenarlarının daha kalın ve kemik görünümlü olması da her giyim tarzına uyum sağlamış oluyor.

Bunun dışında yuvarlak aynalı gözlük modellerinin en önemli özelliği, hemen her yüz şekline uyum sağlamasıyla en çok tercih edilen güneş gözlükleri arasına girmiş oldu. Bu sayede daha sert bir yüz şekline sahip olan kişiler, yuvarlak güneş gözlükleriyle daha samimi bir görünüm elde etmiş olacak. Yaz sezonunun sonuna geldiğimiz şu günlerde ise; güneş gözlükleri fiyatları indirimli olarak vitrinlerde sahibini bekliyor. Ortalama %60 oranında indirime giren güneş gözlüklerine siz de sahip olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden mağazaları gezmenizde fayda olacaktır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)