2016 Mart Ayı Kampanyalı Mobilya Dekorasyon Ürünleri

2016 Mart Ayı Kampanyalı Mobilya Dekorasyon Ürünleri

Her ay mutlaka kampanya düzenleyen markaları takip ederek evinizde ufak değişiklikler yapabilir ve çok uygun fiyatlara evinizi yenileyebilirsiniz. Hemen her marka her ay bir ürün grubunda indirim kampanyası başlatmaktadır. Bu indirimleri takip ederek normal şartlarda etiket fiyatı çok yüksek olan ürünleri ya da uzun süredir almak isteyip indirime girmesini beklediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

2016 Mart Mudo %30 İndirim

Mart ayı için Mudo birçok üründe indirim yapmış olsa da en dikkat çekicisi dekorasyon ürünleri kategorisindeki çerçevelerde yapılmış olan indirimdir. İndirimli çerçeve kategorisinde tek parçalı boy boy çerçeveler yer aldığı gibi çoklu modeller de bulunmaktadır. Çerçevelerin yanında albümler de bu indirime dâhil edilmiştir. Birbirinden şık çerçeve modellerine ortalama olarak 40 TL’ye sahip olabilirsiniz.

2016 Mart Ayı English Home %50 İndirim

English Home mağazalarında mart ayında en dikkat çekici indirim bu büyük %50’lik indirimdir. %50’lik indirim tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımlarında geçerlidir. İndirim oranından mağazalarda ve internet mağazasında faydalanılabilir. Bol sayıda modeli indirim kampanyasına dâhil eden firmanın stoklarının hızlı bir şekilde tükendiğini unutmayınız. İster internetten ister mağazadan olsun alışveriş yapmak için acele etmenizde yarar var.

2016 Mart Doğtaş %40 İndirim

Doğtaş hem şık hem rahat mobilyalarla dikkat çeken ünlü bir firma. Mobilya dışında çok şık aksesuarları ve birbirinden konforlu yatak modelleri de mağazalarında mevcuttur. Doğtaş mart ayı için %40 indirim kampanyasını yatak modellerine uygulamaktadır. Dünya uyku gününe özel olarak düşünülüp hazırlanmış bu kampanya mart ayının en kazançlı kampanyalarından biri kabul edilebilir. Doğtaş mağazalarından indirimli olarak aldığınız yatağı yine cazip fiyatlarla bir baza ile tamamlayabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)