2022 Modası Kloş Etek Modelleri

2022 Modası Kloş Etek Modelleri

2022 modası kloş etek modelleri sezonunda da gözlerimizi okşar niteliklerde mağazalarda yerlerini almaya başladı. Eğer fiziğinize güveniyorsanız, boyunuz yerinde ve beliniz de inceyse kesinlikle kloş etek modelleri size çok yakışacak olan moda ürünlerindendir.

Dantel Detaylı Ve Çiçek Motifli Kloş Etek Trendi

Gelelim senenin trend kloş etek modellerine… Çiçek desenleri bu konuda yakamızı bırakmayacak gibi görünüyor. Zira kış mevsimi geçmiş olsa da yaz mevsimi ile alakalı renkler üzerine çalışılmış olan çiçek desenli kloş etek modelleri bu sonbaharı süsleyen en tatlı giysilerden.

Yanı sıra dantel dokulu siyah kloş etek modelleri de özellikle abiye giyinmenizi gerektiren özel geceler, düğün – davet gibi organizasyonlar için çok uygun. Eğer tek renk kloş etek giymeyi seviyorsanız, teninizle uyumlu renklere gidebilirsiniz. Örneğin 2022 modası kloş etek modelleri seçiminde esmer bir bayansanız, kırmızı tonlarından olan kiremit rengi, çimen yeşilleri ya da hardal sarıları hem mevsimsel etkilerle, hem de sizin ten renginizle oldukça uyumlu olacaktır ama beyaz tenli ve esmer bir bayansanız senenin en hit rengi olan lacivert kloş etek modellerinden de kullanabilirsiniz.

https://www.qkadin.com/pileli-etek-modelleri.htm

Düğmeli Kloş Etek Trendi

Yine buz mavisi, metalik renkler ve asker yeşili tonları da kloş eteklerde vazgeçemeyeceğimiz renkler arasında yer alıyor. Bu arada geçen sezondan da aşina olduğumuz kocaman fiyonklu, kuşaklı ya da beli kemerli kloş etek modellerinin de senenin yıldızı olduğunu belirtelim. Ayrıca bu sezon elbiselerde olduğu kadar çoklu düğme modası yine kloş eteklerde de hakim… Yanı sıra otantik, etnik desenli, ebruli baskılı kloş etek modelleri de uçuşkan dokuları ile kadınların üzerinde dans edecek bu sezon.

Kloş etek deyince elbette boy boy etek modeli söz konusu… Bunlardan bir diğer seçenekse kısa yani mini formda olan kloş etek modelleridir. Eğer bacaklarınızın güzelliğine güveniyorsanız mini kloş etek modellerinden de seçebilirsiniz. Yaşı daha genç olan bayanlar için çok uygun olan bu modeller, college yani okul modası trendinde de cadde ve sokaklarda kullanılacak bu yıl.

Ekose, çizgili, deri dokulu mini kloş etek modelleri ise hareket arayan bayanlar için ideal. Tüm bu modelleri omuz askıları ile de uyum içerisinde kullanabilirsiniz.

https://www.qkadin.com/kot-etek-kombinleme-detaylari.htm

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)