Balık Burcu Erkeklerinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Balık Burcu Erkeklerinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Astroloji, eski çağlardan beri oldukça ilgi çeken ve başvurulan bir yöntem olmuştur. Pek çok kişi geleceklerini daha iyi yönlendirmek ve geleceklerine ait bilgi sahibi olmak adına burçlarla yakından ilgileniyor. Her ne kadar günümüz koşullarında oldukça fazla kişinin astrolojiyle ilgili bilgi verdiği görülse de en doğru bilgiyi bu işte uzman olan kişilerin ağzından duyabilirsiniz.

Astroloji, bir gökyüzü inceleme bilimi olduğu için yıldızlar ve gezegenlerin burçlarla ilgili olarak insan yaşamını doğrudan etkilediği söyleniyor. Astroloji eski çağlardan beri pek çok kültüre yön verdiği için tek bir astrolojiden bahsetmek mümkün değildir.

Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekirse Hint Astrolojisi, Çin Astrolojisi ve Batı Astrolojisi bulunuyor. Ülkemizde yapılan astroloji, batı astroloji olduğu için 12 burç bulunuyor. Her bir burcun kendine has tarih aralığı ve kişiye etkileri oluyor.

Ayrıca burçların kadın ve erkekler üzerinde farklı etkilere sahip olduğu biliniyor. Eğer sizde burçların erkekler üzerindeki etkilerini merak ediyorsanız bu yazıda detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Burçlar Nedir?

Burçlar kişinin doğum tarihine bağlı olarak doğum haritasını doğrudan etkileyen astroloji biliminin temeli olan şeylerdir. Her astroloji tipinde farklı burç adları ve farklı burç sayısı bulunuyor. Ülkemizde kullanılan astrolojide 12 burç bulunuyor. Bu yazıda ele alınan balık burcu ise burçlar arasında son sırada bulunuyor.

Astrolojide bulunan burç çeşitleri şunlardır:

  • Güneş burcu
  • Yükselen burç
  • Ay burcu
  • Karşıt burç

Tüm bu burçların farklı olması her burcun erkeği gibi balık burcu erkeğini de olumlu ya da olumsuz etkiler.

Balık Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Balık burcu, 12 burç arasında sonuncu sırada olan burçtur. Balık burcu şubat ayının sonu ile mart ayının ortalarına kadar doğan kişilerin burcudur. Balık burcunun da diğer burçlar gibi kendine has özelikler bulunuyor. Genel olarak çok duygusal olarak ifade edilen balık burçlarında bu özellik balık burcu erkeklerinde de bulunuyor. Balık burcu erkeklerinin en bilinen olumlu özellikleri sanata düşkün, estetiğe değer veren, zevk sahibi, sabırlı, vizyon sahibi ve çalışkan olmalarıdır.

Balık Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Balık burcu erkeğinin olumsuz özellikleri aslında belli başlı birkaç şeyden oluşuyor. Balık burcu erkeklerinin olumsuz özellikleri yalan söylemeye eğilimli, kararsız, diğer fikirleri önemsemeyen, aşırı iştahlı olmak, uykuya düşkünlük ve aşırı hayalci olmaktır. Aslında bu özelliklerden bazıları olumsuz olmasa da balık burcu erkeğinde bu özellikler aşırı olduğu için olumsuz olarak değerlendiriliyor.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)