2015 Yılı Sonbahar Panço Modası

2015 Yılı Sonbahar Panço Modası

Yeni yılla birlikte hayatımıza gelen yeni moda akımları ve trendleri, gar dolaplarımızı komple yenilememiz için önemli sebeplerin başında gelmektedir. Çünkü yeni sezonun moda akımları ve kıyafet modellerindeki zenginlik, insanı fazlasıyla kendine çekmektedir. 2015 yılı sonbahar modasında panço modelleri öne çıkan kıyafetlerin başında gelmektedir. Geçmişten gelen önemli bir nostaljik akım, günümüze uyarlanılarak bayanların beğenisine sunulmuştur.

Ülkemizde iki tip kadını giydirmek zorunda olan bir dünyası bulunmaktadır. Birincisi açık bayanlar, ikincisi ise kapalı tesettürlü bayanlardır. Bu iki tip bayanın giyim zevkleri genel olarak çok fazla örtüşmez. Fakat bu sezon panço modellerinde bu iki farklı tarzı benimseyen bayan tipine uygun panço modelleri mevcuttur. Bu sezon panço modellerinde zevkleri kesişeceği bir gerçektir…

Çocukluğumuzda daha çok kullandığımız kısa panço modelleri bu sezon kıyafet kombinlerinin önemli bir parçasını oluşturmakta.

Daha çok pantolon üzerine tercih edilen kısa pançoları, genç kızlarımızda sonbahar aylarında tayt ve uzun çizmelerle kombin ederek kullanmayı tercih edecekler. Ayrıca bu panço modellerini örgü şapka ve eldiven aksesuarları ile de tamamlayarak çok şık kombinler elde edebilirsiniz.

Uzun panço modellerinde desen ve renk aralığı da oldukça fazla olacak. Geçmişten günümüze kadar gelen kilim deseni, bu tip pançolarda bu sezon göz doldurmaktadır. Yine kalın peti kare deseni de uzun pançoların vazgeçilmez trendleri arasındadır. Uzun panço modellerini tesettür modası içinde de çok yoğun bir şekilde görmekteyiz. Tesettürlü bayanların sokak kıyafeti olan ferace, kap, pardesü modellerinin yerini bu sezon uzun pançolar almaktadır. Bu pançoları uzun etek ve şık eşarp modelleri ile kombin eden tesettürlü bayanlarımız, klasik çizgi ile spor şıklığı bir arada yakaladıkları bir kombine imza atmaktadırlar.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)