Tesettür Başörtüsü Modelleri

Tesettür Başörtüsü Modelleri

Başörtüsü kapalı hanımların vazgeçilmez unsurudur. Çünkü kombinlerin daha şık ve zarif yapılabilmesi için başörtüsü modelleri önem taşır. Renkli ve farklı desenlerin olması kadınların kafasını karıştırsa da kıyafete göre satın alınması en uygun karar olacaktır. Kişinin tarzı ve kombin rengi değişik olduğu için istediğiniz tarzda tesettür başörtüsü modelleri internetten de sipariş verebilir. Tesettürlü hanımlar için başörtüsü çeşitlerinin çok olması gerekir. Her ortama ve her kıyafete göre farklı renklerin mutlaka gardıropta bulunması gerekir. Şıklık ve kalitenin birlikte olması demek o başörtünün uzun yıllar kullanılıyor olması demektir.

Başörtüsü Seçimini Kolaylaştırın

Dış etkenlere dayanıklı çabuk deforme olmayan başörtüler farklı tasarımlarıyla internette ve tesettür mağazalarında satışa sunulmaktadır. Yoğun bir şekilde çalışan veya evden dışarı çıkma fırsatı yakalayamayan hanımlar internetten hızlı sipariş imkânı ile renkli başörtülerine kavuşabilirler. Başörtünün kaliteli olabilmesi için sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretiliyor olması gerekir. Aksi takdirde kullanım süresi daha az olacağından bazı sıkıntılar yaşanabilir.

Başörtüsü Modellerini Siz Seçin

Tesettürlü başörtüsü modelleri her renkte ve değişik görünümlere sahip olabilirler. Çiçekli, çizgili, sade, geometrik ve karışık desenli olarak bulunan başörtülerinden kendinize yakışanı ve renk olarak size uygun olanını tercih etmelisiniz. Seçim yaparken kullanacağınız alanlarda önemlidir. Gece için taşlı ve pullu olanları tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için ise daha soft renkler sizin için uygun olacaktır. Tesettür başörtüsü çeşitleri bone şeklinde veya şal şeklinde de kullanılabilir. Bu tamamen hanımların kendi tercihine kalmış bir durumdur.

Tesettür Başörtülerinin Temizliği

Her başörtü farklı tarzda ve kumaşta olduğundan dolayı temizlik aşamasına da dikkat edilmelidir. Başörtüsü de tıpkı beden temizliği gibi özen ister. Kumaşın narinliğine göre en akıllıca yıkama şekli elde ve özel şampuanlarıyla olmaktadır. Aksi takdirde renk bozulmaları, kumaş deformeleri ile karşı karşıya kalınabilinir. İçeriği bilinmeyen temizlik ürünlerini başörtülerinizde kullanmamanız önerilir. Yıkadıktan sonra makinede sıktırmak yerine sererek kurutmak daha doğru olacaktır. Elde yıkamak çamaşır makinesi kullanmamak en önemli şarttır. Tesettürlü başörtüleri için kullanım şartlarına uyarak kullanmanız gerekebilir.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)