Sevgililer Gününde Harika Vakit Geçirmek İçin İpuçları

Sevgililer Gününde Harika Vakit Geçirmek İçin İpuçları

Yıl boyunca heyecan ve aşkla beklenen Sevgililer Günü, günler öncesinden plan yapılan muhteşem bir organizasyonu hak ediyor. Dışarıya çıkıp şık bir yemek yemek, güzel bir kamp tecrübesi edinmek, eğlenceli bir konser dinlemek, aşk dolu bir filmi beraber izlemek Sevgililer Günü için önerilen alternatifler arasında.

  • Sevgililer Gününde Nereye Gidilebilir?

Sevgililer Günü için haftalar öncesinden plan yapmak isterseniz seyahat fikrini ilk sıraya yerleştirmelisiniz. Romantik ve büyüleyici şehirlerden herhangi birine gitmeniz, bu  güzel günü birlikte geçirmeniz için oldukça hoş bir seçenektir. Venedik, Paris, Roma, Prag tercih edebileceğiniz en romantik şehirler arasında. Eğer yurtdışı seyahati değil de yurt içi seyahati tercih ederseniz İstanbul’u bu romantik günde yeniden keşfedebilirsiniz. Sadece ikiniz, muhteşem bir İstanbul günü düzenleyebilirsiniz.

  • Sevgililer Gününde Ne Yapılabilir?

Diğer tüm Sevgililer Günü hatıralarınızdan farklı olsun isterseniz bu 14 Şubat’ı evde geçirebilirsiniz. Kendiniz için hazırladığınız çikolatalı pastanız ve içecekleriniz ile samimi bir gece geçirebilirsiniz. İkinizin filmini izleyebilir, biraz sohbet edip birlikte olmanın sessiz huzurunu yaşayabilirsiniz.

Henüz hala kış mevsimindeyken kayak yapmaya gidebilir, kış kampı yapabilirsiniz. Sadece ikinizin olduğu bir kampı hayatınız boyunca unutmayacaksınız. Üstelik bu kamp, birbirinizi ne kadar özlediğinizi de fark etmenize yardımcı olacak.

  • Sevgililer Günü için İp Uçları

Sevgililer Günü için güne birlikte hazırlayacağınız kahvaltı ile başlayın. Beraber hazırladığınız kahvaltı sonrası güzel bir alışveriş turu yapın. Bir yerde oturup sıcacık bir kahve yudumlayın. Arkasından rastgele bir filme girin. Çıkınca içinizi ısıtacak eşsiz lezzete sahip bir yemek yiyin. Sonrasında iki dilek balonu alarak size en yakın sahile gidin. Biraz sahil sohbetinin ardından dilek balonlarınızı el ele gökyüzüne uğurlayın. Geceyi birlikte tamamlamak güzel bir hatıra olarak kalmasını sağlayacaktır.

  • Sevgililer Günü için Alternatifler

Sevgililer Günü, iki kişi arasında özel olan bir gün olabilir fakat sizin için özel olan başka çiftler ile kutlayabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınız ve dostlarınızla çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz muhteşem bir akşam organize edebilirsiniz. Romantizmden hoşlanmayanlar için korku evleri, go-kart yarışları, piknikler alternatif olacaktır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)