Hülya Avşar Saç Modelleri

Hülya Avşar Saç Modelleri
1 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.012 kez okundu.

Hülya Avşar yıllara meydan okuyan tavrı ile her dönem göz önünde olan güzel bir kadın. Son dönemde oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile de gündemden hiç düşmeyeceğini belli eder gibi. Bunun yanı sıra Avşar, kendine has tarzı ve yıllardır kullanarak kendi ile bütünleştirdiği saç modelleri ile de her zaman duruşunu koruyor. Hülya Avşar’ın saçlarını kişiliğine göre belirlediğini söylemek herhalde yanlış olmaz. Tenis oynamayı çok seven Avşar, tenis kortlarında sıkıca bağlanmış saçları ile boy gösterirken katıldığı televizyon programlarında daha şık ve rahat saç modellerini tercih ediyor. Saç modellerini değişmeyen giyim tarzı ile tamamlıyor ve kendi stilini oluşturuyor.

Hülya Avşar Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Yaşına göre oldukça güzel ve genç görünen Hülya Avşar bakımlı saçları ve özenli tarzı ile de göz dolduruyor. Saçlarının rengi ile zaman zaman oynamayı tercih ediyor ve genellikle karamel tonlarında renkler kullanmayı tercih ediyor. Bir dönem kısacık kestirdiği saçları ise çılgın stilini ortaya koymuştu. Bunun dışında saçlarını özgürce kullanarak aralara kattığı sarı ışıltılar sayesinde zarafetini de vurguluyor. Kimi zaman küçük bir çocuk gibi saçlarının iki yanına kondurduğu topuzu ile görülen Avşar, kimi zaman ise dalgalı saçları ile kadınsı tarafını dışa vuruyor. Çoğunlukla düz fön kullanıyor olsa da doğallıktan yana olduğunu serbestçe dalgalandırdığı saçlarından anlamak mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri
Sayfa başına git
Haber