Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Hülya Avşar Saç Modelleri

Hülya Avşar Saç Modelleri

Hülya Avşar yıllara meydan okuyan tavrı ile her dönem göz önünde olan güzel bir kadın. Son dönemde oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile de gündemden hiç düşmeyeceğini belli eder gibi. Bunun yanı sıra Avşar, kendine has tarzı ve yıllardır kullanarak kendi ile bütünleştirdiği saç modelleri ile de her zaman duruşunu koruyor. Hülya Avşar’ın saçlarını kişiliğine göre belirlediğini söylemek herhalde yanlış olmaz. Tenis oynamayı çok seven Avşar, tenis kortlarında sıkıca bağlanmış saçları ile boy gösterirken katıldığı televizyon programlarında daha şık ve rahat saç modellerini tercih ediyor. Saç modellerini değişmeyen giyim tarzı ile tamamlıyor ve kendi stilini oluşturuyor.

Hülya Avşar Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Yaşına göre oldukça güzel ve genç görünen Hülya Avşar bakımlı saçları ve özenli tarzı ile de göz dolduruyor. Saçlarının rengi ile zaman zaman oynamayı tercih ediyor ve genellikle karamel tonlarında renkler kullanmayı tercih ediyor. Bir dönem kısacık kestirdiği saçları ise çılgın stilini ortaya koymuştu. Bunun dışında saçlarını özgürce kullanarak aralara kattığı sarı ışıltılar sayesinde zarafetini de vurguluyor. Kimi zaman küçük bir çocuk gibi saçlarının iki yanına kondurduğu topuzu ile görülen Avşar, kimi zaman ise dalgalı saçları ile kadınsı tarafını dışa vuruyor. Çoğunlukla düz fön kullanıyor olsa da doğallıktan yana olduğunu serbestçe dalgalandırdığı saçlarından anlamak mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Zeliha Batum dedi ki:

  Hülya avşar kim ne derse desin son 20 yılın en güzel kadınlarından birisi, kısa ve dalgalı saç modelini kendisine daha çok yakıştırıyorum umarım tekrar aynı modelle karşımıza çıkar.

 2. Pınar Altıntaş dedi ki:

  Hülya avşar 3 sene önce kullandığı saç modelini çok beğeniyordum kuaförüme yaptırmak istedim ama beceremedi.

 3. Senem Küçük dedi ki:

  Hülya hanım gerçekten çok başarılı ve özellikle kısa saç kendisine baya yakışıyor, başarılarının devamını dilerim hülya avşar

 4. Simge Koç dedi ki:

  Hülya avşar saç modellerinde dalgalı uzun perma tercihinde ekranlara çıkmalı çünkü bunu çok daha iyi taşıyabiliyor, yüzünün güzelliği ortaya çıkıyor.

 5. Belma Tura dedi ki:

  Hülya avşarın bugüne kadar bir çok saç modelini gördüm ama kendine yakışmayan bir tanne bile saç modeli görmedim bir kadın her saç modelini bu kadar güzel taşıyabilir mi sorunun cevabı tabi ki EVET 🙂

 6. Mihrican Atalay dedi ki:

  Hülya avşar üstte görülen 4.sıradaki saç modeline bayılıyorum arkadan toplanmış saç modeli ile hem olgun görülüyor hem de çok daha güzel görülüyor kısa saç modeli boyun güzelliğini de ortaya çıkarıyor.

 7. Aylin Acar dedi ki:

  İnce tel saç yapısı ve yuvarlak yüz hatlarına en çok yakışan şaç stili bence küt düz kahverengi saçlardır. Hülya avşar tam bu tanımlamaya uygun gibi görülüyor.

BİR YORUM YAZ
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri