Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Aybüke Pusat Saç Modelleri

Aybüke Pusat Saç Modelleri

Ankara üniversitesi devlet konservatuvarı Bale bölümü mezunuz olan Aybüke Pusat, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nin açılışında balerinlik yeteneğini sergilemiş ve başarılı bir performans göstermişti.

Aybüke Pusat Kimdir

Söz dizisinde aldığı rol ile gönülleri fethetmeyi başaran güzel oyuncu Aybüke Pusat ilk olarak Miss Turkey 2014 de karşımıza çıkmıştır, güzellik yarışmasında 3.olan güzel oyuncu kariyerine oyuncu olarak devam etti ve onu dizi kariyerinin başlangıcında ilk olarak popüler dizi medcezir ile ekranlarda gördük.

Beş Kardeş, Familya ve O Hayat Benim dizileriyle günden güne aldığı rollerde oyunculuğuna tecrübe katmayı başardı. Dizi kariyerine bir de klip oyunculuğunu sıkıştıran Türkiye güzeli Aybüke Pusat bir klipte oynamak ister ve Mehmet Erdem’in Olur o zaman parçasına çektiği klipte oynar.

Günümüzün popüler dizisi “Söz” ile büyük bir sıçrayış yaşayan güzel oyuncu burada Bahar karakterini canlandırmaktadır.

Aybüke Pusat Saç Modelleri

Rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile çok iyi bir ikili olmayı başaran Aybüke Pusat canlı saçları ve güzel cildiyle bir çok kişiyi kıskandırmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Eylem Acar dedi ki:

    Bu kız ne kadar da yeni bir yüz olsa da kalıcı olabilecek mi açıkçası bilemiyorum, saç modellerinde özel bir model yok klasik dalgalı saç belki saç rengini biraz açsa beyaz tenine uygun olabilir ve hoş görünebilir diye düşünüyorum.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri