Aybüke Pusat Saç Modelleri

Aybüke Pusat Saç Modelleri

Ankara üniversitesi devlet konservatuvarı Bale bölümü mezunuz olan Aybüke Pusat, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nin açılışında balerinlik yeteneğini sergilemiş ve başarılı bir performans göstermişti.

Aybüke Pusat Kimdir

Söz dizisinde aldığı rol ile gönülleri fethetmeyi başaran güzel oyuncu Aybüke Pusat ilk olarak Miss Turkey 2014 de karşımıza çıkmıştır, güzellik yarışmasında 3.olan güzel oyuncu kariyerine oyuncu olarak devam etti ve onu dizi kariyerinin başlangıcında ilk olarak popüler dizi medcezir ile ekranlarda gördük.

Beş Kardeş, Familya ve O Hayat Benim dizileriyle günden güne aldığı rollerde oyunculuğuna tecrübe katmayı başardı. Dizi kariyerine bir de klip oyunculuğunu sıkıştıran Türkiye güzeli Aybüke Pusat bir klipte oynamak ister ve Mehmet Erdem’in Olur o zaman parçasına çektiği klipte oynar.

Günümüzün popüler dizisi “Söz” ile büyük bir sıçrayış yaşayan güzel oyuncu burada Bahar karakterini canlandırmaktadır.

Aybüke Pusat Saç Modelleri

Rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile çok iyi bir ikili olmayı başaran Aybüke Pusat canlı saçları ve güzel cildiyle bir çok kişiyi kıskandırmaya devam ediyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (4)
 • comment-avatar
  Eylem Acar 6 yıl

  Bu kız ne kadar da yeni bir yüz olsa da kalıcı olabilecek mi açıkçası bilemiyorum, saç modellerinde özel bir model yok klasik dalgalı saç belki saç rengini biraz açsa beyaz tenine uygun olabilir ve hoş görünebilir diye düşünüyorum.

 • comment-avatar
  Sevilay Ağca 6 yıl

  Yalın güzellik denildiğinde akıllara ilk isim desek herhalde abartmış olmayız, kısa ve uzun saçlı modelleri gayet iyi taşıyor diye düşünüyorum, söz dizisindeki saç modeli de gayet iyi bakımı da oldukça iyi ki parlaklığını hiç kaybetmiyor diye düşünüyorum.

 • comment-avatar
  Eylem Ağar 6 yıl

  Çok tatlı cici bir kadın, onu izlerken insanın yüzünü sevesi geliyor, saç modelleri konusunda da oldukça başarılı ama daha parlak saçlarla ekranlarda olmasını isterim.

 • comment-avatar
  Çiçek Kurt 5 yıl

  Bu cici kızın kıymetini bilmeyenler utansın, saçları da güzelliği de bir başka.